Cuponline använder cookies
Läs mer
Paradiscupen 2019
Sport & Adventure
,
Innebandy
Örnsköldsvik
Örnsköldsvik
Innebandy
2 - 6 jan 2019
U8 - U15
Start
Information
Nyheter
Regler
Arenor
Klasser / Grupper
Anmälningsformulär
Lag
Matcher
Tabeller
Statistik
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Högakustenspelen
Paradiscupen 2019
Innebandyligan
Innebandyligan
Ankarspelen 2017
Sportklubben
Slaget om Norrland
Klasskampen 2016
Ankarspelen 2016
Piratligan 15/16
Umeå Floorball Festival 2015
Ankarspelen 2015
Klasskampen
Piratligan
Umeå Floorball Festival
Ankarspelen
Piratligan
Ankarspelen 2013
Intersport Cup
Piratligan
Ankarspelen 2012
Klasskampen
Piratligan
Ankarspelen 2011
Piratligan
Admin
Ge feedback
Rapportera bugg
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Grupp F03/04-A Tandhälsan Magnus Bergström
Välj
Klass F03/F04 Go Sport Travel
F03/04-A Tandhälsan Magnus Bergström
F03/04-B Öviks Oljetransport
Klass F05 Park Hotell
F05-A CS Teknik
F05-B E&Y
F05-C Advokatfirman Vedin & Thors
Klass F06 Malux
F06-A Norrlands Maskin & Montage
F06-B Peterssons Frisering
F06-C ÅF
F06-D Pefo Energi AB
Klass Flickor Blå A Utekompaniet
Flickor Blå A - A
Klass Flickor Blå B Verkställande Byrån
Flickor Blå B - A
Klass Flickor Grön A Tidningen 7
Flickor Grön A - A
Klass P05 Bilfinger
P05-A TR Plåt
P05-B Öviks Rörteknik
P05-C Bevego
Klass P06 Bia Vedin Konsult
P06-A Converflex AB
P06-B Melins Plåt
P06-C Bygma
Klass Pojkar Blå A Sekab
Pojkar Blå A - A
Klass Pojkar Blå B Max Matthiesen
Pojkar Blå B - A
Klass Pojkar Grön A Ågrenshuset
Pojkar Grön - A
#
Lag
M
V
O
F
GM
IM
+/-
P
1
Örnsköldsvik IB 04
3
2
1
0
9
6
3
7
2
Obbola IK
3
2
1
0
5
3
2
7
3
GUIF
3
1
0
2
10
7
3
3
4
Luleå SK
3
0
0
3
1
9
-8
0
M=Matcher, V=Vinster, O=Oavgjorda, F=Förluster, GM=Gjorda mål, IM=Insläppta mål, +/-=Målskillnad, P=Poäng
Matcher
#
Tid
Arena
Hemmalag
Bortalag
Resultat
2019-01-02
1202
F03/F04 Go Sport Travel
F03/04-A Tandhälsan Magnus Bergström
16:50
Nola - Utekompaniet
tmp
GUIF
Örnsköldsvik IB 04
GUIF vs Örnsköldsvik IB 04
3
-
5
1203
F03/F04 Go Sport Travel
F03/04-A Tandhälsan Magnus Bergström
17:40
Skyttis - Malux
tmp
Luleå SK
Obbola IK
Luleå SK vs Obbola IK
0
-
1
2019-01-03
1204
F03/F04 Go Sport Travel
F03/04-A Tandhälsan Magnus Bergström
08:00
Sport - Go Sport
tmp
Örnsköldsvik IB 04
Luleå SK
Örnsköldsvik IB 04 vs Luleå SK
2
-
1
1205
F03/F04 Go Sport Travel
F03/04-A Tandhälsan Magnus Bergström
08:00
Nola - Utekompaniet
tmp
Obbola IK
GUIF
Obbola IK vs GUIF
2
-
1
1208
F03/F04 Go Sport Travel
F03/04-A Tandhälsan Magnus Bergström
11:45
Nola - Utekompaniet
tmp
GUIF
Luleå SK
GUIF vs Luleå SK
6
-
0
1209
F03/F04 Go Sport Travel
F03/04-A Tandhälsan Magnus Bergström
11:45
Högland - CS Teknik
tmp
Obbola IK
Örnsköldsvik IB 04
Obbola IK vs Örnsköldsvik IB 04
2
-
2
Matchen pågår
Matchen ej påbörjad
Matchen slutförd
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad