Tervis Turnaus 2020
Icehockey
5 syyskuu 2020
U 09
Gameday
Class
Group
Type of game
Arena

# Time Arena Home Team Guest Team Result
9/5/2020
1 Tervisturnaus Lohko A 09:00 Round 1 tmp Raahen Jääkiekkoklubi Punainen Raahen Jääkiekkoklubi Punainen vs Limingan Kiekko White 3 - 6
2 Tervisturnaus Lohko B 09:00 Round 0 tmp Raahen Jääkiekkoklubi Valkoinen Raahen Jääkiekkoklubi Valkoinen vs Limingan Kiekko Red 6 - 10
3 Tervisturnaus Lohko A 09:30 Round 0 tmp Teräs-Kiekko Teräs-Kiekko vs Hermes Valkoinen 7 - 4
4 Tervisturnaus Lohko B 09:30 Round 0 tmp Pyhäjoen Jokikiekko Pyhäjoen Jokikiekko vs Hermes Punainen 13 - 2
5 Tervisturnaus Lohko A 10:15 Round 0 tmp Hermes Valkoinen Hermes Valkoinen vs Raahen Jääkiekkoklubi Punainen 7 - 9
6 Tervisturnaus Lohko B 10:15 Round 0 tmp Hermes Punainen Hermes Punainen vs Raahen Jääkiekkoklubi Valkoinen 1 - 8
7 Tervisturnaus Lohko A 10:45 Round 0 tmp Limingan Kiekko White Limingan Kiekko White vs Cobrat 3 - 4
8 Tervisturnaus Lohko B 10:45 Round 0 tmp Limingan Kiekko Red Limingan Kiekko Red vs Ylivieskan Jääkarhut 6 - 6
9 Tervisturnaus Lohko A 11:30 Round 0 tmp Raahen Jääkiekkoklubi Punainen Raahen Jääkiekkoklubi Punainen vs Teräs-Kiekko 3 - 6
10 Tervisturnaus Lohko B 11:30 Round 0 tmp Raahen Jääkiekkoklubi Valkoinen Raahen Jääkiekkoklubi Valkoinen vs Pyhäjoen Jokikiekko 2 - 11
11 Tervisturnaus Lohko A 12:00 Round 0 tmp Teräs-Kiekko Teräs-Kiekko vs Cobrat 3 - 4
12 Tervisturnaus Lohko B 12:00 Round 0 tmp Pyhäjoen Jokikiekko Pyhäjoen Jokikiekko vs Ylivieskan Jääkarhut 8 - 2
13 Tervisturnaus Lohko A 12:45 Round 0 tmp Cobrat Cobrat vs Hermes Valkoinen 8 - 2
14 Tervisturnaus Lohko B 12:45 Round 0 tmp Ylivieskan Jääkarhut Ylivieskan Jääkarhut vs Hermes Punainen 10 - 1
15 Tervisturnaus Lohko A 13:15 Round 0 tmp Limingan Kiekko White Limingan Kiekko White vs Teräs-Kiekko 7 - 2
16 Tervisturnaus Lohko B 13:15 Round 0 tmp Limingan Kiekko Red Limingan Kiekko Red vs Pyhäjoen Jokikiekko 8 - 7
17 Tervisturnaus Lohko A 14:00 Round 0 tmp Hermes Valkoinen Hermes Valkoinen vs Limingan Kiekko White 4 - 9
18 Tervisturnaus Lohko B 14:00 Round 0 tmp Hermes Punainen Hermes Punainen vs Limingan Kiekko Red 4 - 15
19 Tervisturnaus Lohko A 14:30 Round 0 tmp Cobrat Cobrat vs Raahen Jääkiekkoklubi Punainen 5 - 0
20 Tervisturnaus Lohko B 14:30 Round 0 tmp Ylivieskan Jääkarhut Ylivieskan Jääkarhut vs Raahen Jääkiekkoklubi Valkoinen 4 - 2
21 Tervisturnaus 15:20 Round 0 tmp Hermes Valkoinen Hermes Valkoinen vs Hermes Punainen 7 - 6
22 Tervisturnaus 15:20 Round 0 tmp Raahen Jääkiekkoklubi Punainen Raahen Jääkiekkoklubi Punainen vs Raahen Jääkiekkoklubi Valkoinen 5 - 6
23 Tervisturnaus 16:00 Round 0 tmp Teräs-Kiekko Teräs-Kiekko vs Ylivieskan Jääkarhut 1 - 7
24 Tervisturnaus 16:00 Round 0 tmp Limingan Kiekko White Limingan Kiekko White vs Pyhäjoen Jokikiekko 3 - 8
25 Tervisturnaus 17:00 Round 0 tmp Cobrat Cobrat vs Limingan Kiekko Red 9 - 8
Game in progress
Game not started
Game played
Print