Oulu Cup 2019
Floorball
13 - 28 apr 2019
2002-2011
Gameday
Class
Group
Type of game
Arena

# Time Arena Home Team Guest Team Result
4/28/2019
7 välierä 1 D06 09:00 Round 0 tmp Merikoski SBT Tribes 06 Keltainen Merikoski SBT Tribes 06 Keltainen vs Jeppis FBC 3 - 5
8 Sijoitusottelu 8-7 D06 09:35 Round 0 tmp YNM 06 YNM 06 vs Merikoski SBT D06 6 - 5
0 Välierä1 E08 10:00 Round 0 tmp SBT Tornio 08-10 SBT Tornio 08-10 vs Merikoski SBT Mustajalat 08 6 - 0
7 puolivälierä 1 C03 10:00 Round 2 tmp FC Beast FC Beast vs OLS C-harraste 5 - 1
21 puolivälierä 1 C04-D05 10:00 Round 1 tmp SC Pöhinä SC Pöhinä vs MKSBT Indians keltainen 6 - 3
9 välierä 2 D06 10:10 Round 0 tmp OLS C2- tytöt OLS C2- tytöt vs Luleå SK 1 - 8
0 Välierä2 E08 10:30 Round 0 tmp Nibacos sininen pojat-08 Nibacos sininen pojat-08 vs KeLy 08 5 - 6
1 ErkkaSäbä Harraste-sarja 10:30 Round 0 tmp Merikoski Tiikerit Merikoski Tiikerit vs Zytykkeen Salamat 2 - 11
8 puolivälierä 2 C03 10:30 Round 2 tmp Hautamäen lapset Hautamäen lapset vs SBT Puput 7 - 0
22 puolivälierä 2 C04-D05 10:30 Round 2 tmp SPV 04 SPV 04 vs Warriors II 3 - 1
10 sijoitusottelu 6-5 D06 10:45 Round 0 tmp Nibacos 07 Valkoinen Nibacos 07 Valkoinen vs OLS 06 Ketut 4 - 0
0 Sijoitus 13.-14. E08 11:00 Round 0 tmp Merikoski SBT Apassit 08 Merikoski SBT Apassit 08 vs Sastamolo Sininen 6 - 3
2 ErkkaSäbä Harraste-sarja 11:00 Round 0 tmp Nibacos Team Lelu Nibacos Team Lelu vs SB Welhot 5 - 10
9 välierä 1 C03 11:00 Round 3 tmp Retro Retro vs FC Beast 1 - 4
23 puolivälierä 3 C04-D05 11:00 Round 2 tmp Röipallo Röipallo vs Merikoski 05 10 - 0
0 Pronssiottelu D06 11:20 Round 0 tmp Merikoski SBT Tribes 06 Keltainen Merikoski SBT Tribes 06 Keltainen vs OLS C2- tytöt 7 - 0
0 Sijoitus 11.-12. E08 11:30 Round 0 tmp Merikoski SBT Mustajalat 08 Merikoski SBT Mustajalat 08 vs Nibacos sininen pojat-08 6 - 1
1 ErkkaSäbä Soft-sarja 11:30 Round 0 tmp SB Welhot SB Welhot vs Merikoski Tiikerit 4 - 2
10 välierä 2 C03 11:30 Round 3 tmp SBT RaPa SBT RaPa vs Hautamäen lapset 4 - 8
24 puolivälierä 4 C04-D05 11:30 Round 2 tmp Warriors 05 Warriors 05 vs HaHe 05 1 - 3
0 Sijoitus 9.-10. E08 12:00 Round 0 tmp SBT Tornio 08-10 SBT Tornio 08-10 vs KeLy 08 12 - 0
0 D06 12:00 Round 0 tmp Jeppis FBC Jeppis FBC vs Luleå SK 1 - 2
3 ErkkaSäbä Harraste-sarja 12:00 Round 0 tmp Zytykkeen Salamat Zytykkeen Salamat vs Nibacos Team Lelu 6 - 8
11 sijoitusottelu C03 12:00 Round 4 tmp OLS C-harraste OLS C-harraste vs SBT Puput 2 - 4
25 välierä 1 C04-D05 12:00 Round 3 tmp SC Pöhinä SC Pöhinä vs SPV 04 1 - 2
0 Puolivälierä1 E08 12:30 Round 0 tmp Nibacos valkoinen pojat-08 Nibacos valkoinen pojat-08 vs OLS Leopardit 08 5 - 2
2 ErkkaSäbä Soft-sarja 12:30 Round 0 tmp Nibacos team Lelu Nibacos team Lelu vs SB Welhot 2 - 5
12 pronssipeli C03 12:30 Round 4 tmp Retro Retro vs SBT RaPa 2 - 2
26 välierä 2 C04-D05 12:30 Round 3 tmp Röipallo Röipallo vs HaHe 05 3 - 1
0 Puolivälierä 2 E08 13:00 Round 0 tmp Merikoski SBT Mohawkit 08 Merikoski SBT Mohawkit 08 vs OLS Karhut 08 5 - 2
4 ErkkaSäbä Harraste-sarja 13:00 Round 0 tmp SB Welhot SB Welhot vs Merikoski Tiikerit 11 - 2
13 finaali C03 13:00 Round 4 tmp FC Beast FC Beast vs Hautamäen lapset 6 - 8
27 sijoitusottelu 9-10 C04-D05 13:00 Round 4 tmp MKSBT Indians sininen MKSBT Indians sininen vs MKSBT Tribes 1 - 4
0 Puolivälierä 3 E08 13:30 Round 0 tmp OFBC E2-08 OFBC E2-08 vs Sastamolo Valkoinen 3 - 4
28 pronssipeli C04-D05 13:30 Round 4 tmp SC Pöhinä SC Pöhinä vs HaHe 05 6 - 4
0 Puolivälierä 4 E08 14:00 Round 0 tmp HaHe 08 HaHe 08 vs LNM P08/09 10 - 2
0 Puolivälierä 1 B02 14:00 Round 0 tmp Sbt Olli Sbt Olli vs OLS B-harraste 12 - 1
29 finaali C04-D05 14:10 Round 4 tmp SPV 04 SPV 04 vs Röipallo 3 - 7
0 Välierä1 E08 14:30 Round 0 tmp Nibacos valkoinen pojat-08 Nibacos valkoinen pojat-08 vs Merikoski SBT Mohawkit 08 0 - 7
5 ErkkaSäbä Harraste-sarja 14:30 Round 0 tmp Zytykkeen Salamat Zytykkeen Salamat vs SB Welhot 2 - 14
13 Sijat 5-8 E07 14:35 Round 2 tmp NK sbt 07 NK sbt 07 vs Tyrnävän palloseura E-pojat 0 - 8
0 Puolivälierä 2 B02 14:45 Round 0 tmp HC Seinä HC Seinä vs Team LePaLa 6 - 7
0 Sijoitus 5.-8. E08 15:00 Round 0 tmp OLS Leopardit 08 OLS Leopardit 08 vs OLS Karhut 08 2 - 7
3 ErkkaSäbä Soft-sarja 15:00 Round 0 tmp Merikoski Tiikerit Merikoski Tiikerit vs Nibacos team Lelu 1 - 4
14 Sijat 5-8 E07 15:05 Round 2 tmp Tempo E- pojat Tempo E- pojat vs Nibacos sininen 3 - 2
0 Välierä2 E08 15:30 Round 0 tmp Sastamolo Valkoinen Sastamolo Valkoinen vs HaHe 08 2 - 1
0 Puolivälierä 3 B02 15:30 Round 0 tmp Winx Club Winx Club vs Kellon Hurmos 8 - 2
6 ErkkaSäbä Harraste-sarja 15:30 Round 0 tmp Nibacos Team Lelu Nibacos Team Lelu vs Merikoski Tiikerit 7 - 3
15 Välierä E07 15:35 Round 1 tmp OFBC E07 OFBC E07 vs Merikoski SBT Mohawks 07 8 - 1
0 Finaali ErkkaSäbä 16:00 Round 0 tmp Nibacos Team Lelu Nibacos Team Lelu vs SB Welhot 1 - 6
0 Sijoitus 5-8 E08 16:00 Round 0 tmp OFBC E2-08 OFBC E2-08 vs LNM P08/09 8 - 1
16 Välierä E07 16:05 Round 2 tmp Haukiputaan Heitto Haukiputaan Heitto vs Merikoski sbt Navajot 07 6 - 2
0 Sijoitus 5-7 B02 16:15 Round 0 tmp OLS B-harraste OLS B-harraste vs HC Seinä 2 - 5
0 Pronssipeli E08 16:30 Round 0 tmp Nibacos valkoinen pojat-08 Nibacos valkoinen pojat-08 vs HaHe 08 5 - 8
0 Pronssipeli ErkkaSäbä 16:30 Round 0 tmp Zytykkeen Salamat Zytykkeen Salamat vs Merikoski Tiikerit 10 - 3
17 Sijat 7-8 E07 16:35 Round 2 tmp NK sbt 07 NK sbt 07 vs Nibacos sininen 0 - 5
0 Finaali ErkkaSäbä 17:00 Round 0 tmp SB Welhot SB Welhot vs Nibacos Team Lelu 10 - 2
0 Välierä 1 B02 17:00 Round 0 tmp Ratkingclub Ratkingclub vs Sbt Olli 4 - 5
19 Sijat 5-6 E07 17:05 Round 2 tmp Tyrnävän palloseura E-pojat Tyrnävän palloseura E-pojat vs Tempo E- pojat 2 - 4
0 Finaali E08 17:30 Round 0 tmp Merikoski SBT Mohawkit 08 Merikoski SBT Mohawkit 08 vs Sastamolo Valkoinen 3 - 2
20 Sijat 3 -4 E07 17:35 Round 2 tmp Merikoski SBT Mohawks 07 Merikoski SBT Mohawks 07 vs Merikoski sbt Navajot 07 5 - 3
0 Välierä 2 B02 17:45 Round 0 tmp Winx Club Winx Club vs Team LePaLa 5 - 8
21 Finaali E07 18:15 Round 2 tmp OFBC E07 OFBC E07 vs Haukiputaan Heitto 4 - 1
0 Sijoitus 5-6 B02 18:30 Round 0 tmp Kellon Hurmos Kellon Hurmos vs HC Seinä 0 - 6
0 Pronssipeli B02 19:15 Round 0 tmp Ratkingclub Ratkingclub vs Winx Club 5 - 1
0 Finaali B02 20:00 Round 0 tmp Sbt Olli Sbt Olli vs Team LePaLa 1 - 5
Game in progress
Game not started
Game played
Print