Cuponline använder cookies
Läs mer
Sponsor Hockey League
Stavanger Ishockeyklubb
,
Ishockey
Stavanger
Stavanger
Ishockey
9 feb 2019
U60
Start
Information
Nyheter
Regler
Arenor
Klasser / Grupper
Anmälningsformulär
Lag
Matcher
Tabeller
Statistik
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Stavanger Oilers Cup u12
SHL 2024
Oilers cup
Stavanger Oilers Cup
Oilers Cup
SHL 2023
Oilers Cup
SHL 2022
SHL2020
Sponsor Hockey League
Admin
Ge feedback
Rapportera bugg
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Matcher
Matchdag
lördag 9 februari (2019)
More filters
Klass
1. divisjon
2. divisjon
Grupp
Gruppe1
Pulje 1
Pulje 2
Pulje 3
Pulje 4
Pulje 5
Pulje 6
Pulje 7
Matchtyp
Gruppspel
Slutspel
Arena
DNB Arena
Siddishallen
#
Tid
Arena
Hemmalag
Bortalag
Resultat
2019-02-09
1
1. divisjon
Pulje 6
07:30
Omgång
1
tmp
Cameron
SFF
Cameron vs SFF
2
-
2
2
1. divisjon
Pulje 7
07:50
Omgång
1
tmp
Jadar Hus
Oceaneering
Jadar Hus vs Oceaneering
1
-
4
4
1. divisjon
Pulje 1
08:10
Omgång
1
tmp
Hydrawell
Ardyne Profitbase
Hydrawell vs Ardyne Profitbase
3
-
0
6
1. divisjon
Pulje 1
08:30
Omgång
1
tmp
Lyse
Norwegian Flyers
Lyse vs Norwegian Flyers
1
-
6
8
1. divisjon
Pulje 3
08:50
Omgång
1
tmp
Spoilers
Boligpartner NorDan
Spoilers vs Boligpartner NorDan
6
-
0
10
1. divisjon
Pulje 3
09:10
Omgång
1
tmp
RKH Grinders
Høygårds Disipler
RKH Grinders vs Høygårds Disipler
2
-
2
12
1. divisjon
Pulje 5
09:45
Omgång
1
tmp
Sagen Hammers
Baker
Sagen Hammers vs Baker
1
-
0
14
1. divisjon
Pulje 5
10:05
Omgång
1
tmp
Magnar Eikeland
Naboen SI
Magnar Eikeland vs Naboen SI
1
-
1
16
2. divisjon
Gruppe1
10:25
Omgång
2
tmp
Aker BP Elite
Sverdrup Steel
Aker BP Elite vs Sverdrup Steel
3
-
0
18
2. divisjon
Gruppe1
10:45
Omgång
2
tmp
SR-Veni
DNB Elite
SR-Veni vs DNB Elite
1
-
1
20
1. divisjon
Pulje 2
11:05
Omgång
2
tmp
Full Pupp
DNB
Full Pupp vs DNB
0
-
1
22
1. divisjon
Pulje 2
11:25
Omgång
2
tmp
Møller Bil
NorSea
Møller Bil vs NorSea
2
-
2
24
1. divisjon
Pulje 4
12:00
Omgång
2
tmp
Fluid Wenaas
Wepco BDO
Fluid Wenaas vs Wepco BDO
1
-
1
26
1. divisjon
Pulje 4
12:20
Omgång
2
tmp
IPA
Roughnecks
IPA vs Roughnecks
1
-
4
28
2. divisjon
Gruppe1
12:40
Omgång
3
tmp
Sverdrup Steel
SR-Veni
Sverdrup Steel vs SR-Veni
0
-
6
30
2. divisjon
Gruppe1
13:00
Omgång
3
tmp
DNB Elite
Aker BP Elite
DNB Elite vs Aker BP Elite
4
-
1
32
1. divisjon
Pulje 7
13:20
Omgång
3
tmp
Aker BP
Oceaneering
Aker BP vs Oceaneering
0
-
4
34
1. divisjon
Pulje 2
13:40
Omgång
3
tmp
DNB
Møller Bil
DNB vs Møller Bil
2
-
2
36
1. divisjon
Pulje 4
14:15
Omgång
3
tmp
Wepco BDO
IPA
Wepco BDO vs IPA
6
-
2
38
1. divisjon
Pulje 1
14:35
Omgång
3
tmp
Norwegian Flyers
Hydrawell
Norwegian Flyers vs Hydrawell
1
-
0
40
1. divisjon
Pulje 3
14:55
Omgång
3
tmp
Høygårds Disipler
Spoilers
Høygårds Disipler vs Spoilers
2
-
4
42
1. divisjon
Pulje 5
15:15
Omgång
3
tmp
Naboen SI
Sagen Hammers
Naboen SI vs Sagen Hammers
1
-
6
0
Åttedelsfinale
1. divisjon
15:35
Omgång
4
tmp
SFF
Aker BP
SFF vs Aker BP
1
-
4
Matchen pågår
Matchen ej påbörjad
Matchen slutförd
Utskrift
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad