Skolcupen
Fotboll
21 - 22 apr 2018
U 06 -U 11
Matchdag
Klass
Grupp
Matchtyp
Arena

# Tid Arena Hemmalag Bortalag Resultat
2018-04-21
1 Grupp 3mix Grupp 3mix 09:00 tmp A Team A Team vs Hållängets hjältar 0 - 0
2 Grupp 3mix Grupp 3mix 09:20 tmp Penntrollen Röd Penntrollen Röd vs Penntrollen Gul 0 - 0
3 Grupp 3mix Grupp 3mix 09:40 tmp Färjan Färjan vs A Team 0 - 0
4 Grupp 3mix Grupp 3mix 10:00 tmp Penntrollen Röd Penntrollen Röd vs Hållängets hjältar 0 - 0
5 Grupp 3mix Grupp 3mix 10:20 tmp Penntrollen Gul Penntrollen Gul vs Färjan 0 - 0
6 Grupp 3mix Grupp 3mix 10:40 tmp A Team A Team vs Penntrollen Röd 0 - 0
7 Grupp 3mix Grupp 3mix 11:00 tmp Hållängets hjältar Hållängets hjältar vs Penntrollen Gul 0 - 0
8 Grupp 3mix Grupp 3mix 11:20 tmp Färjan Färjan vs Penntrollen Röd 0 - 0
9 Grupp 3mix Grupp 3mix 11:40 tmp Penntrollen Gul Penntrollen Gul vs A Team 0 - 0
10 Grupp 3mix Grupp 3mix 12:00 tmp Hållängets hjältar Hållängets hjältar vs Färjan 0 - 0
11 Grupp 3mix Grupp 3mix 12:20 tmp Real Alne Real Alne vs Penntrollen Blå 0 - 0
12 Grupp 3mix Grupp 3mix 12:40 tmp Drömlaget Drömlaget vs Lisas Gangsters 0 - 0
13 Grupp 3mix Grupp 3mix 13:00 tmp Änget Allstar Änget Allstar vs Real Alne 0 - 0
14 Grupp 3mix Grupp 3mix 13:20 tmp Drömlaget Drömlaget vs Penntrollen Blå 0 - 0
15 Grupp 3mix Grupp 3mix 13:40 tmp Lisas Gangsters Lisas Gangsters vs Änget Allstar 0 - 0
16 Grupp 3mix Grupp 3mix 14:00 tmp Real Alne Real Alne vs Drömlaget 0 - 0
17 Grupp 3mix Grupp 3mix 14:20 tmp Penntrollen Blå Penntrollen Blå vs Lisas Gangsters 0 - 0
18 Grupp 3mix Grupp 3mix 14:40 tmp Änget Allstar Änget Allstar vs Drömlaget 0 - 0
19 Grupp 3mix Grupp 3mix 15:00 tmp Lisas Gangsters Lisas Gangsters vs Real Alne 0 - 0
20 Grupp 3mix Grupp 3mix 15:20 tmp Penntrollen Blå Penntrollen Blå vs Änget Allstar 0 - 0
21 Grupp 5pojkar Grupp 5pojkar 15:40 tmp Hållängets Stjärnor Hållängets Stjärnor vs The Black Wall 0 - 0
22 Grupp 5pojkar Grupp 5pojkar 16:00 tmp Alne Select Alne Select vs Domsjöpajka 0 - 0
23 Grupp 5pojkar Grupp 5pojkar 16:20 tmp Alnegrabbarna Alnegrabbarna vs Fantastic Five 0 - 0
24 Grupp 5pojkar Grupp 5pojkar 16:40 tmp Hållängets Stjärnor Hållängets Stjärnor vs Domsjöpajka 0 - 0
25 Grupp 5pojkar Grupp 5pojkar 17:00 tmp Alne Select Alne Select vs Fantastic Five 0 - 0
26 Grupp 5pojkar Grupp 5pojkar 17:20 tmp Alnegrabbarna Alnegrabbarna vs The Black Wall 0 - 0
27 Grupp 5pojkar Grupp 5pojkar 17:40 tmp Hållängets Stjärnor Hållängets Stjärnor vs Fantastic Five 0 - 0
28 Grupp 5pojkar Grupp 5pojkar 18:00 tmp Alne Select Alne Select vs The Black Wall 0 - 0
29 Grupp 5pojkar Grupp 5pojkar 18:20 tmp Alnegrabbarna Alnegrabbarna vs Domsjöpajka 0 - 0
30 Grupp 5pojkar Grupp 5pojkar 18:40 tmp Hållängets Stjärnor Hållängets Stjärnor vs Alne Select 0 - 0
31 Grupp 5pojkar Grupp 5pojkar 19:00 tmp Domsjöpajka Domsjöpajka vs Fantastic Five 0 - 0
32 Grupp 5pojkar Grupp 5pojkar 19:20 tmp Alnegrabbarna Alnegrabbarna vs Hållängets Stjärnor 0 - 0
33 Grupp 5pojkar Grupp 5pojkar 19:40 tmp The Black Wall The Black Wall vs Fantastic Five 0 - 0
2018-04-22
34 Grupp 4-5 flickor Grupp 4-5tjejer 09:00 tmp Legenderna Legenderna vs Sidensjö Kickerz 0 - 0
35 Grupp 4-5 flickor Grupp 4-5tjejer 09:20 tmp Adidas Girlzz Adidas Girlzz vs The best team Alne 0 - 0
36 Grupp 4-5 flickor Grupp 4-5tjejer 09:40 tmp Alnebrudarna Alnebrudarna vs Hållänget 0 - 0
37 Grupp 4-5 flickor Grupp 4-5tjejer 10:00 tmp Legenderna Legenderna vs Adidas Girlzz 0 - 0
38 Grupp 4-5 flickor Grupp 4-5tjejer 10:20 tmp The best team Alne The best team Alne vs Hållänget 0 - 0
39 Grupp 4-5 flickor Grupp 4-5tjejer 10:40 tmp Alnebrudarna Alnebrudarna vs Sidensjö Kickerz 0 - 0
40 Grupp 4-5 flickor Grupp 4-5tjejer 11:00 tmp Legenderna Legenderna vs Hållänget 0 - 0
41 Grupp 4-5 flickor Grupp 4-5tjejer 11:20 tmp The best team Alne The best team Alne vs Sidensjö Kickerz 0 - 0
42 Grupp 4-5 flickor Grupp 4-5tjejer 11:40 tmp Alnebrudarna Alnebrudarna vs Adidas Girlzz 0 - 0
43 Grupp 4-5 flickor Grupp 4-5tjejer 12:00 tmp Legenderna Legenderna vs The best team Alne 0 - 0
44 Grupp 4-5 flickor Grupp 4-5tjejer 12:20 tmp Adidas Girlzz Adidas Girlzz vs Hållänget 0 - 0
45 Grupp 4-5 flickor Grupp 4-5tjejer 12:40 tmp Alnebrudarna Alnebrudarna vs Legenderna 0 - 0
46 Grupp 4-5 flickor Grupp 4-5tjejer 13:00 tmp Sidensjö Kickerz Sidensjö Kickerz vs Hållänget 0 - 0
47 Grupp 4pojkar Grupp 4pojkar 13:20 tmp Hållänget Kickers Hållänget Kickers vs Alne Flow 0 - 0
48 Grupp 4pojkar Grupp 4pojkar 13:40 tmp Örnsköld P07 Örnsköld P07 vs Sidensjö klass 4 0 - 0
49 Grupp 4pojkar Grupp 4pojkar 14:00 tmp Fantastic Four Fantastic Four vs Adidas gang 0 - 0
50 Grupp 4pojkar Grupp 4pojkar 14:20 tmp Hållänget Kickers Hållänget Kickers vs Sidensjö klass 4 0 - 0
51 Grupp 4pojkar Grupp 4pojkar 14:40 tmp Örnsköld P07 Örnsköld P07 vs Adidas gang 0 - 0
52 Grupp 4pojkar Grupp 4pojkar 15:00 tmp Fantastic Four Fantastic Four vs Alne Flow 0 - 0
53 Grupp 4pojkar Grupp 4pojkar 15:20 tmp Hållänget Kickers Hållänget Kickers vs Adidas gang 0 - 0
54 Grupp 4pojkar Grupp 4pojkar 15:40 tmp Örnsköld P07 Örnsköld P07 vs Alne Flow 0 - 0
55 Grupp 4pojkar Grupp 4pojkar 16:00 tmp Fantastic Four Fantastic Four vs Sidensjö klass 4 0 - 0
56 Grupp 4pojkar Grupp 4pojkar 16:20 tmp Hållänget Kickers Hållänget Kickers vs Örnsköld P07 0 - 0
57 Grupp 4pojkar Grupp 4pojkar 16:40 tmp Sidensjö klass 4 Sidensjö klass 4 vs Adidas gang 0 - 0
58 Grupp 4pojkar Grupp 4pojkar 17:00 tmp Fantastic Four Fantastic Four vs Hållänget Kickers 0 - 0
59 Grupp 4pojkar Grupp 4pojkar 17:20 tmp Alne Flow Alne Flow vs Adidas gang 0 - 0
Matchen pågår
Matchen ej påbörjad
Matchen slutförd
Utskrift