Cuponline använder cookies
Läs mer
Riga Hockey Cup 2018
Riga Cup Events SIA
,
Ishockey
Riga
Riga
Ishockey
30 mar - 29 apr 2018
Boys 2008; 2007;2006;2005;2004;2003;2002;1998
Start
Information
Nyheter
Regler
Arenor
Klasser / Grupper
Anmälningsformulär
Lag
Matcher
Tabeller
Statistik
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Riga Hockey Cup 2024
Riga Hockey Cup 2023
Riga Hockey Cup 2021
Riga Hockey Cup 2019
Riga Hockey Cup 2018
Admin
Ge feedback
Rapportera bugg
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Matcher
Matchdag
fredag 30 mars (2018)
lördag 31 mars (2018)
söndag 1 april (2018)
måndag 2 april (2018)
fredag 6 april (2018)
lördag 7 april (2018)
söndag 8 april (2018)
fredag 13 april (2018)
lördag 14 april (2018)
söndag 15 april (2018)
fredag 20 april (2018)
lördag 21 april (2018)
söndag 22 april (2018)
fredag 27 april (2018)
lördag 28 april (2018)
söndag 29 april (2018)
More filters
Klass
B10
B11
B12 AA
B12 AAA
B13
B14 AA
B14 AAA
B15
B16
B20
U12
Grupp
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group D
Group D
Group D
Group D
Group D
Group D
Group D
Group D
Group D
Group D
Group E
Group E
Group E
Group E
Group E
Group E
Group F
Group F
Group F
Group F
Group F
Group F
Group G
Group G
Group G
Group G
Group G
Group G
Group G
Group H
Group H
Group H
Group H
Group H
Group H
Group I
Matchtyp
Gruppspel
Slutspel
Arena
Inbox
Jelgava
Kurbads
Mogo
Ozo
Volvo A
Volvo B
Volvo C
#
Tid
Arena
Hemmalag
Bortalag
Resultat
2018-04-29
95
5/8 place
B11
07:30
Volvo B
tmp
Pardaugava 2
Tordon Orange
Pardaugava 2 vs Tordon Orange
1
-
0
96
5/8 place
B11
08:45
Volvo B
tmp
Sweden SHD U11
Czech Star Team
Sweden SHD U11 vs Czech Star Team
4
-
1
105
15th place
B10
10:00
Volvo B
tmp
HK Ogre Juniors
Tordon Orange
HK Ogre Juniors vs Tordon Orange
1
-
6
106
13th place
B10
10:45
Volvo B
tmp
HC Vipers Black
Pardaugava 2
HC Vipers Black vs Pardaugava 2
0
-
1
109
7th place
B11
11:45
Volvo B
tmp
Tordon Orange
Czech Star Team
Tordon Orange vs Czech Star Team
5
-
1
110
5th place
B11
13:00
Volvo B
tmp
Pardaugava 2
Sweden SHD U11
Pardaugava 2 vs Sweden SHD U11
0
-
4
Matchen pågår
Matchen ej påbörjad
Matchen slutförd
Utskrift
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad