Cuponline använder cookies
Läs mer
Hernoesand Classic
CA-90 CK
,
Curling
Härnösand
Härnösand
Curling
14 - 18 dec 2011
Yngre och äldre juniorer
Start
Information
Nyheter
Regler
Arenor
Klasser / Grupper
Anmälningsformulär
Lag
Matcher
Resultat
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Livechannel Cup 2015
Livechannel Cup
Livechannel Cup
Hernoesand Classic
Hernoesand Classic
Admin
Ge feedback
Rapportera bugg
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Matcher
Matchdag
torsdag 15 december (2011)
fredag 16 december (2011)
lördag 17 december (2011)
söndag 18 december (2011)
More filters
Klass
Yngre
Äldre killar
Äldre tjejjer
Grupp
Killar grupp A
Killar grupp B
Tjejjer grupp a
Tjejjer grupp b
Yngre grupp C
Yngre grupp D
Yngre grupp E
Yngre grupp F
Matchtyp
Gruppspel
Slutspel
Arena
Härnösand
#
Tid
Arena
Hemmalag
Bortalag
Resultat
2011-12-18
73
Äldre tjejjer
08:00
Hsand
Omgång
0
tmp
Sundbyberg/Rosa pantrarna
Härnösand/Länsförsäkringar Västernorrland
Sundbyberg/Rosa pantrarna vs Härnösand/Länsförsäkringar Västernorrland
5
-
4
74
Äldre tjejjer
08:00
Hsand
Omgång
0
tmp
CK Granit-Gävle/EGA
Djursholm/Pengel
CK Granit-Gävle/EGA vs Djursholm/Pengel
7
-
1
80
Äldre killar
08:00
Hsand
Omgång
0
tmp
Sundbyberg/Zip-up
Skellefteå/Eskilsson
Sundbyberg/Zip-up vs Skellefteå/Eskilsson
6
-
3
81
Äldre killar
08:00
Hsand
Omgång
0
tmp
CK Granit-Gävle/Eriksson
Härnösand/Rite Ice
CK Granit-Gävle/Eriksson vs Härnösand/Rite Ice
7
-
4
64
Yngre
11:00
Hsand
Omgång
0
tmp
Stocksund/Turkisk Curling
Sveg/Hansson
Stocksund/Turkisk Curling vs Sveg/Hansson
3
-
7
65
Yngre
11:00
Hsand
Omgång
0
tmp
Oppdal/everk-Myran
Östersund/Sundberg
Oppdal/everk-Myran vs Östersund/Sundberg
0
-
6
76
Äldre tjejjer
11:00
Hsand
Omgång
0
tmp
Härnösand/Länsförsäkringar Västernorrland
Djursholm/Pengel
Härnösand/Länsförsäkringar Västernorrland vs Djursholm/Pengel
4
-
6
83
Äldre killar
11:00
Hsand
Omgång
0
tmp
Skellefteå/Eskilsson
Härnösand/Rite Ice
Skellefteå/Eskilsson vs Härnösand/Rite Ice
4
-
5
66
Bronsmatch
Yngre
14:00
Hsand
Omgång
0
tmp
Oppdal/everk-Myran
Stocksund/Turkisk Curling
Oppdal/everk-Myran vs Stocksund/Turkisk Curling
5
-
6
67
Final
Yngre
14:00
Hsand
Omgång
0
tmp
Östersund/Sundberg
Sveg/Hansson
Östersund/Sundberg vs Sveg/Hansson
3
-
8
75
Äldre tjejjer
14:00
Hsand
Omgång
0
tmp
CK Granit-Gävle/EGA
Sundbyberg/Rosa pantrarna
CK Granit-Gävle/EGA vs Sundbyberg/Rosa pantrarna
5
-
3
82
Äldre killar
14:00
Hsand
Omgång
0
tmp
CK Granit-Gävle/Eriksson
Sundbyberg/Zip-up
CK Granit-Gävle/Eriksson vs Sundbyberg/Zip-up
4
-
3
Matchen pågår
Matchen ej påbörjad
Matchen slutförd
Utskrift
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad