Tulevaisuuden Tähdet U10
Icehockey
24 apr 2021
2011
Gameday
Class
Group
Type of game
Arena

# Time Arena Home Team Guest Team Result
4/24/2021
1 U10 Lohko B 08:00 Round 0 tmp Kärpät Valkoinen Kärpät Valkoinen vs Kiimingin Kiekko-Pojat Sininen 10 - 0
2 U10 Lohko A 08:15 Round 0 tmp Kiekko-Laser Valkoinen Kiekko-Laser Valkoinen vs Kärpät Keltainen 5 - 3
3 U10 Lohko B 08:35 Round 0 tmp Kiekko-Laser Punainen Kiekko-Laser Punainen vs Kiekko-Laser Keltainen 5 - 2
4 U10 Lohko A 08:55 Round 0 tmp Kiimingin Kiekko-Pojat Punainen Kiimingin Kiekko-Pojat Punainen vs Kärpät Musta 1 - 5
5 U10 Lohko B 09:20 Round 0 tmp Kuusamon Pallokarhut Kuusamon Pallokarhut vs Haapajärven Kiilat 1 - 9
6 U10 Lohko A 09:40 Round 0 tmp Teräs-Kiekko Teräs-Kiekko vs Haukiputaan Ahmat 3 - 8
7 U10 Lohko B 09:55 Round 0 tmp Kiekko-Laser Keltainen Kiekko-Laser Keltainen vs Kärpät Valkoinen 1 - 7
8 U10 Lohko A 10:15 Round 0 tmp Kärpät Musta Kärpät Musta vs Kiekko-Laser Valkoinen 3 - 2
9 U10 Lohko B 10:40 Round 0 tmp Haapajärven Kiilat Haapajärven Kiilat vs Kiimingin Kiekko-Pojat Sininen 4 - 3
10 U10 Lohko A 11:00 Round 0 tmp Haukiputaan Ahmat Haukiputaan Ahmat vs Kärpät Keltainen 2 - 3
11 U10 Lohko B 11:15 Round 0 tmp Kuusamon Pallokarhut Kuusamon Pallokarhut vs Kiekko-Laser Punainen 0 - 9
12 U10 Lohko A 11:35 Round 0 tmp Teräs-Kiekko Teräs-Kiekko vs Kiimingin Kiekko-Pojat Punainen 3 - 3
13 U10 Lohko B 12:00 Round 0 tmp Kärpät Valkoinen Kärpät Valkoinen vs Haapajärven Kiilat 6 - 1
14 U10 Lohko A 12:20 Round 0 tmp Kiekko-Laser Valkoinen Kiekko-Laser Valkoinen vs Haukiputaan Ahmat 5 - 3
15 U10 Lohko B 12:35 Round 0 tmp Kiekko-Laser Keltainen Kiekko-Laser Keltainen vs Kuusamon Pallokarhut 11 - 3
16 U10 Lohko A 12:55 Round 0 tmp Kärpät Musta Kärpät Musta vs Teräs-Kiekko 11 - 0
17 U10 Lohko B 13:20 Round 0 tmp Kiimingin Kiekko-Pojat Sininen Kiimingin Kiekko-Pojat Sininen vs Kiekko-Laser Punainen 3 - 3
18 U10 Lohko A 13:40 Round 0 tmp Kärpät Keltainen Kärpät Keltainen vs Kiimingin Kiekko-Pojat Punainen 9 - 0
19 U10 Lohko B 13:55 Round 0 tmp Kuusamon Pallokarhut Kuusamon Pallokarhut vs Kärpät Valkoinen 0 - 12
20 U10 Lohko A 14:15 Round 0 tmp Teräs-Kiekko Teräs-Kiekko vs Kiekko-Laser Valkoinen 2 - 12
21 U10 Lohko B 14:40 Round 0 tmp Kiekko-Laser Punainen Kiekko-Laser Punainen vs Haapajärven Kiilat 1 - 2
22 U10 Lohko A 15:00 Round 0 tmp Kiimingin Kiekko-Pojat Punainen Kiimingin Kiekko-Pojat Punainen vs Haukiputaan Ahmat 1 - 8
23 U10 Lohko B 15:15 Round 0 tmp Kiimingin Kiekko-Pojat Sininen Kiimingin Kiekko-Pojat Sininen vs Kiekko-Laser Keltainen 4 - 10
24 U10 Lohko A 15:35 Round 0 tmp Kärpät Keltainen Kärpät Keltainen vs Kärpät Musta 1 - 2
25 U10 Lohko B 16:00 Round 0 tmp Kärpät Valkoinen Kärpät Valkoinen vs Kiekko-Laser Punainen 8 - 1
26 U10 Lohko A 16:20 Round 0 tmp Kiekko-Laser Valkoinen Kiekko-Laser Valkoinen vs Kiimingin Kiekko-Pojat Punainen 7 - 5
27 U10 Lohko B 16:35 Round 0 tmp Kuusamon Pallokarhut Kuusamon Pallokarhut vs Kiimingin Kiekko-Pojat Sininen 1 - 9
28 U10 Lohko A 16:55 Round 0 tmp Teräs-Kiekko Teräs-Kiekko vs Kärpät Keltainen 3 - 5
29 U10 Lohko B 17:10 Round 0 tmp Haapajärven Kiilat Haapajärven Kiilat vs Kiekko-Laser Keltainen 2 - 6
30 U10 Lohko A 17:30 Round 0 tmp Haukiputaan Ahmat Haukiputaan Ahmat vs Kärpät Musta 3 - 4
31 Välierä U10 18:15 Round 0 tmp Kärpät Valkoinen Kärpät Valkoinen vs Kiekko-Laser Valkoinen 6 - 4
32 Välierä U10 18:15 Round 0 tmp Kärpät Musta Kärpät Musta vs Kiekko-Laser Keltainen 8 - 1
33 Pronssiottelu U10 19:00 Round 0 tmp Kiekko-Laser Keltainen Kiekko-Laser Keltainen vs Kiekko-Laser Valkoinen 2 - 6
34 Finaali U10 19:15 Round 0 tmp Kärpät Musta Kärpät Musta vs Kärpät Valkoinen 4 - 1
Game in progress
Game not started
Game played
Print