Cuponline använder cookies
Läs mer
Rantalakeus 2021 U10 PERUTTU/SIIRRETTY MYÖHEMPÄÄN AJANAKOHTAAN KORONA SULKUJEN VUOKSI
Kiekko-Laser Junior ry
,
Ishockey
KEMPELE
KEMPELE
Ishockey
Keväällä 2021
U10
Start
Information
Nyheter
Regler
Arenor
Klasser / Grupper
Anmälningsformulär
Lag
Matcher
Tabeller
Statistik
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Rantalakeus 2021 U10
Rantalakeus 2021 U9
Rantalakeus U9 2021
Rantalakeus 2021 U10 PERUTTU/SIIRRETTY MYÖHEMPÄÄN AJANAKOHTAAN KORONA SULKUJEN VUOKSI
MiniLillari 2020
Lilliputti 2020
Rantalakeus 2020 F2
Rantalakeus F1 2020
Lilliputti 2019
Rantalakeusturnaus 2019 F2
Rantalakeusturnaus 2019 F1
Harjoitus
K-Laser E1 Syysturnaus
Lilliputti 2018
Rantalakeusturnaus 2018 F1
Rantalakeusturnaus 2018 F2
Kiekko-Laser E2 Syysturnaus
Kiekko-Laser C2 AA kutsuturnaus
Lilliputti 2017
Rantalakeusturnaus 2017 F1
Rantalakeus-turnaus 2017 F2
Kiekko-Laser 03 AAA-Kutsuturnaus
Kiekko-Laser Loppiaisturnaus 2015
Kiekko-Laser E1 AA Loppiaisturnaus
Loppiaisturnaus
Kiekko-Laser D2 välipäiväturnaus
K-Laser F05 Cup 2013
Admin
Ge feedback
Rapportera bugg
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Matcher
Matchdag
fredag 8 januari (2021)
lördag 9 januari (2021)
söndag 10 januari (2021)
More filters
Klass
U10
Grupp
Alkulohko A
Alkulohko B
Alkulohko C
Alkulohko D
Jatkolohko A
Jatkolohko B
Jatkolohko C
Jatkolohko D
Jatkolohko E
Matchtyp
Gruppspel
Slutspel
Arena
Jääkone
Tulostaulu
#
Tid
Arena
Hemmalag
Bortalag
Resultat
2021-01-10
49
U10
Jatkolohko D
08:30
Omgång
2
tmp
A4
B4
A4 vs B4
0
-
0
50
U10
Jatkolohko D
08:30
Omgång
2
tmp
C4
D4
C4 vs D4
0
-
0
51
U10
Jatkolohko E
09:00
Omgång
2
tmp
A5
C5
A5 vs C5
0
-
0
52
U10
Jatkolohko E
09:00
Omgång
2
tmp
B5
D5
B5 vs D5
0
-
0
53
U10
Jatkolohko A
09:30
Omgång
2
tmp
C2
B1
C2 vs B1
0
-
0
54
U10
Jatkolohko A
09:30
Omgång
2
tmp
A2
D1
A2 vs D1
0
-
0
58
U10
Jatkolohko C
10:45
Omgång
2
tmp
B3
D3
B3 vs D3
0
-
0
59
U10
Jatkolohko D
11:15
Omgång
2
tmp
A4
C4
A4 vs C4
0
-
0
60
U10
Jatkolohko D
11:15
Omgång
2
tmp
B4
D4
B4 vs D4
0
-
0
61
U10
Jatkolohko E
11:45
Omgång
2
tmp
D5
A5
D5 vs A5
0
-
0
62
U10
Jatkolohko E
11:45
Omgång
2
tmp
C5
B5
C5 vs B5
0
-
0
63
U10
Jatkolohko A
12:30
Omgång
2
tmp
A2
C2
A2 vs C2
0
-
0
64
U10
Jatkolohko A
12:30
Omgång
2
tmp
B1
D1
B1 vs D1
0
-
0
66
U10
Jatkolohko B
13:00
Omgång
2
tmp
B2
D2
B2 vs D2
0
-
0
67
U10
Jatkolohko C
13:45
Omgång
2
tmp
D3
A3
D3 vs A3
0
-
0
68
U10
Jatkolohko C
13:45
Omgång
2
tmp
C3
B3
C3 vs B3
0
-
0
69
U10
Jatkolohko D
14:15
Omgång
2
tmp
D4
A4
D4 vs A4
0
-
0
70
U10
Jatkolohko D
14:15
Omgång
2
tmp
C4
B4
C4 vs B4
0
-
0
71
U10
15:00
Omgång
3
tmp
J_A2
J_B2
J_A2 vs J_B2
0
-
0
72
U10
15:00
Omgång
3
tmp
J_A1
J_B1
J_A1 vs J_B1
0
-
0
Matchen pågår
Matchen ej påbörjad
Matchen slutförd
Utskrift
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad