Riga Floorball Cup 2019
Floorball
16 - 18 aug 2019
mix
Gameday
Class
Group
Type of game
Arena

# Time Arena Home Team Guest Team Result
8/18/2019
111 1/8 (3) Women 08:10 tmp Kekavas Bulldogs Kekavas Bulldogs vs Lekrings 4 - 1
119 1/4 (4) Boys U-12 08:50 tmp FS Masters FS Masters vs FBK Riga Rockets U12 13 - 2
120 1/4 (1) Women 09:00 tmp Handless Sailors Handless Sailors vs La Femme Arco 1 - 2
121 1/4 (2) Women 09:00 tmp Falkenbergs IBK Falkenbergs IBK vs Arenculle 9 - 1
122 1/4 (3) Women 09:00 tmp Angry Pigs Angry Pigs vs FK Kekava 2 - 3
123 1/4 (3) Boys U-12 09:40 tmp Kekavas Bulldogs Kekavas Bulldogs vs Mogo 16 - 1
124 1/4 (2) Men 09:50 tmp Ogres vilki Ogres vilki vs Oxdog Team 2 - 5
125 1/4 (1) Men 09:50 tmp Ezelin Rappajat Ezelin Rappajat vs SK Fono 6 - 3
126 Boys U-14 Group H 09:50 tmp Jogeva SK Tahe/Olivia 05 Jogeva SK Tahe/Olivia 05 vs Ogres vilki 3 - 4
127 1/4 (2) Boys U-12 10:30 tmp Ogres vilki Ogres vilki vs FBK Balozi 5 - 1
128 1/4 (3) Men 10:40 tmp Team Riga Team Riga vs Lyn Innebandy 4 - 3
129 1/4 (4) Men 10:40 tmp Salibandy Masters Salibandy Masters vs FBK Riga Rockets 2 - 1
130 Boys U-14 Group H 10:40 tmp EraViikingit EraViikingit vs FBK Riga Rockets U14 1 - 8
131 1/4 (1) Boys U-12 11:20 tmp FBK SAC FBK SAC vs FK Jenoti 5 - 0
0 5th-7th place Boys U-12 11:30 tmp FBK Riga Rockets U12 FBK Riga Rockets U12 vs Mogo 5 - 0
132 1/2 (1) Men 11:30 tmp Ezelin Rappajat Ezelin Rappajat vs Oxdog Team 2 - 5
133 1/4 (4) Women 11:30 tmp Instant Graphics Instant Graphics vs Kekavas Bulldogs 3 - 1
134 1/2 (1) Women 12:20 tmp La Femme Arco La Femme Arco vs Falkenbergs IBK 0 - 2
135 1/2 final (1) Boys U-14 12:20 tmp Ogres vilki Ogres vilki vs FBK Riga Rockets U14 13 - 0
136 1/2 (2) Boys U-12 12:20 tmp Kekavas Bulldogs Kekavas Bulldogs vs FS Masters 3 - 4
137 1/2 (2) Men 13:10 tmp Team Riga Team Riga vs Salibandy Masters 4 - 3
138 1/2 (2) Boys U-14 13:10 tmp Jogeva SK Tahe/Olivia 05 Jogeva SK Tahe/Olivia 05 vs Kekavas Bulldogs 1 - 2 SO
139 1/2 (1) Boys U-12 13:10 tmp FBK SAC FBK SAC vs Ogres vilki 4 - 3
0 5th-7th place Boys U-12 14:00 tmp Mogo Mogo vs FBK Balozi 3 - 10
140 1/2 (2) Women 14:00 tmp FK Kekava FK Kekava vs Instant Graphics 2 - 3
141 5th place Boys U-14 14:00 tmp Rezeknes BJSS Rezeknes BJSS vs EraViikingit 4 - 1
142 3rd place Boys U-12 14:50 tmp Ogres vilki Ogres vilki vs Kekavas Bulldogs 2 - 9
0 5th-7th place Boys U-12 15:00 tmp FBK Riga Rockets U12 FBK Riga Rockets U12 vs FBK Balozi 0 - 14
143 Final Boys U-12 15:00 tmp FBK SAC FBK SAC vs FS Masters 2 - 7
144 3rd place Boys U-14 15:40 tmp FBK Riga Rockets U14 FBK Riga Rockets U14 vs Jogeva SK Tahe/Olivia 05 0 - 13
145 Final Boys U-14 16:00 tmp Ogres vilki Ogres vilki vs Kekavas Bulldogs 8 - 4
146 3rd place Women 16:30 tmp La Femme Arco La Femme Arco vs FK Kekava 0 - 3
147 Final Women 17:00 tmp Falkenbergs IBK Falkenbergs IBK vs Instant Graphics 1 - 2
148 3rd place Men 18:00 tmp Ezelin Rappajat Ezelin Rappajat vs Salibandy Masters 4 - 3
149 Final Men 19:00 tmp Oxdog Team Oxdog Team vs Team Riga 3 - 5
Game in progress
Game not started
Game played
Print