OM21 U13 Cup
Icehockey
31 okt - 3 nov 2019
U 13
Gameday
Class
Group
Type of game
Arena

# Time Arena Home Team Guest Team Result
11/3/2019
122 A-kvartsfinal 1 U13 08:30 Round 0 tmp HC Oceláři Třinec HC Oceláři Třinec vs Young Roosters 8 - 0
106 C-kvartsfinal 1 U13 09:00 Round 0 tmp EHC Black Wings Linz EHC Black Wings Linz vs Malmö Redhawks Vit 8 - 0
114 B-kvartsfinal 1 U13 09:00 Round 0 tmp Kil / Grums Kil / Grums vs Trelleborg Vikings 2 - 4
123 A-kvartsfinal 2 U13 09:40 Round 0 tmp Frölunda HC vit Frölunda HC vit vs Kristianstad IK 2 - 3 SO
101 Kvalmatch till D-semi U13 10:00 Round 0 tmp Frölunda HC röd Frölunda HC röd vs Crocodiles Hamburg 9 - 0
107 C-kvartsfinal 2 U13 10:10 Round 0 tmp IF Lejonet IF Lejonet vs Hisingens IK 3 - 5
115 B-kvartsfinal 2 U13 10:10 Round 0 tmp Arvika/Charlottenberg Arvika/Charlottenberg vs Lørenskog Ishockeyklubb 4 - 5 OT
124 A-kvartsfinal 3 U13 10:50 Round 0 tmp Haninge Anchors Haninge Anchors vs Färjestad BK grön 2 - 1
102 D-semifinal U13 11:10 Round 0 tmp Limhamn HK Limhamn HK vs Helsingborgs HC 3 - 6
108 C-kvartsfinal 3 U13 11:20 Round 0 tmp Färjestad BK vit Färjestad BK vit vs Lund Giants 2 - 3
116 B-kvartsfinal 3 U13 11:20 Round 0 tmp Stavanger Oilers vit Stavanger Oilers vit vs Malmö Redhawks Röd 3 - 2
125 A-kvartsfinal 4 U13 12:00 Round 0 tmp Rögle BK vit Rögle BK vit vs Rögle BK grön 3 - 2 SO
109 C-kvartsfinal 4 U13 12:30 Round 0 tmp Herlev Ishockey Klub Herlev Ishockey Klub vs Frisk Asker Ishockey 1 1 - 0
117 B-kvartsfinal 4 U13 12:30 Round 0 tmp Frisk Asker Ishockey 2 Frisk Asker Ishockey 2 vs Rødovre Ishockey Klub 1 - 0
126 A-semifinal 1 U13 13:10 Round 0 tmp HC Oceláři Třinec HC Oceláři Třinec vs Kristianstad IK 7 - 1
103 D-semifinal U13 13:30 Round 0 tmp Stavanger Oilers svart Stavanger Oilers svart vs Frölunda HC röd 3 - 4
110 C-semifinal 1 U13 13:40 Round 0 tmp EHC Black Wings Linz EHC Black Wings Linz vs Hisingens IK 4 - 1
118 B-semifinal 1 U13 13:40 Round 0 tmp Trelleborg Vikings Trelleborg Vikings vs Lørenskog Ishockeyklubb 1 - 4
127 A-semifinal 2 U13 14:20 Round 0 tmp Haninge Anchors Haninge Anchors vs Rögle BK vit 1 - 2
111 C-semifinal 2 U13 14:50 Round 0 tmp Lund Giants Lund Giants vs Herlev Ishockey Klub 1 - 3
119 B-semifinal 2 U13 14:50 Round 0 tmp Stavanger Oilers vit Stavanger Oilers vit vs Frisk Asker Ishockey 2 2 - 1
104 Bronsmatch D-slutspel U13 15:00 Round 0 tmp Limhamn HK Limhamn HK vs Stavanger Oilers svart 2 - 4
113 Final C-slutspel U13 16:00 Round 0 tmp EHC Black Wings Linz EHC Black Wings Linz vs Herlev Ishockey Klub 2 - 0
120 Bronsmatch B-slutspel U13 16:00 Round 0 tmp Trelleborg Vikings Trelleborg Vikings vs Frisk Asker Ishockey 2 0 - 1
128 Bronsmatch A-slutspel U13 16:00 Round 0 tmp Kristianstad IK Kristianstad IK vs Haninge Anchors 2 - 4
105 D-final U13 16:10 Round 0 tmp Helsingborgs HC Helsingborgs HC vs Frölunda HC röd 0 - 5
112 Bronsmatch C-slutspel U13 17:10 Round 0 tmp Hisingens IK Hisingens IK vs Lund Giants 0 - 6
121 Final B-slutspel U13 17:10 Round 0 tmp Lørenskog Ishockeyklubb Lørenskog Ishockeyklubb vs Stavanger Oilers vit 3 - 7
129 Final A-slutspel U13 17:10 Round 0 tmp HC Oceláři Třinec HC Oceláři Třinec vs Rögle BK vit 5 - 1
Game in progress
Game not started
Game played
Print