Sponsor Hockey League
Icehockey
9 feb 2019
U60
Gameday
Class
Group
Type of game
Arena

# Time Arena Home Team Guest Team Result
2/9/2019
1 1. divisjon Pulje 6 07:30 Round 1 tmp Cameron Cameron vs SFF 2 - 2
2 1. divisjon Pulje 7 07:50 Round 1 tmp Jadar Hus Jadar Hus vs Oceaneering 1 - 4
3 2. divisjon Gruppe1 08:00 Round 1 tmp Aker BP Elite Aker BP Elite vs SR-Veni 2 - 3
4 1. divisjon Pulje 1 08:10 Round 1 tmp Hydrawell Hydrawell vs Ardyne Profitbase 3 - 0
5 2. divisjon Gruppe1 08:20 Round 1 tmp Sverdrup Steel Sverdrup Steel vs DNB Elite 2 - 2
6 1. divisjon Pulje 1 08:30 Round 1 tmp Lyse Lyse vs Norwegian Flyers 1 - 6
7 1. divisjon Pulje 2 08:40 Round 1 tmp Full Pupp Full Pupp vs Møller Bil 1 - 4
8 1. divisjon Pulje 3 08:50 Round 1 tmp Spoilers Spoilers vs Boligpartner NorDan 6 - 0
9 1. divisjon Pulje 2 09:00 Round 1 tmp DNB DNB vs NorSea 2 - 1
10 1. divisjon Pulje 3 09:10 Round 1 tmp RKH Grinders RKH Grinders vs Høygårds Disipler 2 - 2
11 1. divisjon Pulje 4 09:20 Round 1 tmp Fluid Wenaas Fluid Wenaas vs IPA 6 - 1
13 1. divisjon Pulje 4 09:40 Round 1 tmp Wepco BDO Wepco BDO vs Roughnecks 3 - 0
12 1. divisjon Pulje 5 09:45 Round 1 tmp Sagen Hammers Sagen Hammers vs Baker 1 - 0
14 1. divisjon Pulje 5 10:05 Round 1 tmp Magnar Eikeland Magnar Eikeland vs Naboen SI 1 - 1
15 1. divisjon Pulje 6 10:15 Round 2 tmp Midbøe Midbøe vs Cameron 6 - 0
16 2. divisjon Gruppe1 10:25 Round 2 tmp Aker BP Elite Aker BP Elite vs Sverdrup Steel 3 - 0
17 1. divisjon Pulje 7 10:35 Round 2 tmp Aker BP Aker BP vs Jadar Hus 2 - 1
18 2. divisjon Gruppe1 10:45 Round 2 tmp SR-Veni SR-Veni vs DNB Elite 1 - 1
19 1. divisjon Pulje 1 10:55 Round 2 tmp Hydrawell Hydrawell vs Lyse 4 - 0
20 1. divisjon Pulje 2 11:05 Round 2 tmp Full Pupp Full Pupp vs DNB 0 - 1
21 1. divisjon Pulje 1 11:15 Round 2 tmp Ardyne Profitbase Ardyne Profitbase vs Norwegian Flyers 1 - 1
22 1. divisjon Pulje 2 11:25 Round 2 tmp Møller Bil Møller Bil vs NorSea 2 - 2
23 1. divisjon Pulje 3 11:35 Round 2 tmp Spoilers Spoilers vs RKH Grinders 2 - 1
25 1. divisjon Pulje 3 11:55 Round 2 tmp Boligpartner NorDan Boligpartner NorDan vs Høygårds Disipler 2 - 3
24 1. divisjon Pulje 4 12:00 Round 2 tmp Fluid Wenaas Fluid Wenaas vs Wepco BDO 1 - 1
26 1. divisjon Pulje 4 12:20 Round 2 tmp IPA IPA vs Roughnecks 1 - 4
27 1. divisjon Pulje 5 12:30 Round 2 tmp Sagen Hammers Sagen Hammers vs Magnar Eikeland 1 - 1
28 2. divisjon Gruppe1 12:40 Round 3 tmp Sverdrup Steel Sverdrup Steel vs SR-Veni 0 - 6
29 1. divisjon Pulje 5 12:50 Round 2 tmp Baker Baker vs Naboen SI 8 - 0
30 2. divisjon Gruppe1 13:00 Round 3 tmp DNB Elite DNB Elite vs Aker BP Elite 4 - 1
31 1. divisjon Pulje 6 13:10 Round 3 tmp Midbøe Midbøe vs SFF 5 - 0
32 1. divisjon Pulje 7 13:20 Round 3 tmp Aker BP Aker BP vs Oceaneering 0 - 4
33 1. divisjon Pulje 1 13:30 Round 3 tmp Lyse Lyse vs Ardyne Profitbase 2 - 6
34 1. divisjon Pulje 2 13:40 Round 3 tmp DNB DNB vs Møller Bil 2 - 2
35 1. divisjon Pulje 3 13:50 Round 3 tmp RKH Grinders RKH Grinders vs Boligpartner NorDan 8 - 1
37 1. divisjon Pulje 5 14:10 Round 3 tmp Magnar Eikeland Magnar Eikeland vs Baker 0 - 3
36 1. divisjon Pulje 4 14:15 Round 3 tmp Wepco BDO Wepco BDO vs IPA 6 - 2
38 1. divisjon Pulje 1 14:35 Round 3 tmp Norwegian Flyers Norwegian Flyers vs Hydrawell 1 - 0
39 1. divisjon Pulje 2 14:45 Round 3 tmp NorSea NorSea vs Full Pupp 1 - 0
40 1. divisjon Pulje 3 14:55 Round 3 tmp Høygårds Disipler Høygårds Disipler vs Spoilers 2 - 4
41 1. divisjon Pulje 4 15:05 Round 3 tmp Roughnecks Roughnecks vs Fluid Wenaas 1 - 6
42 1. divisjon Pulje 5 15:15 Round 3 tmp Naboen SI Naboen SI vs Sagen Hammers 1 - 6
0 Åttedelsfinale 1. divisjon 15:25 Round 4 tmp Midbøe Midbøe vs Jadar Hus 4 - 0
0 Åttedelsfinale 1. divisjon 15:35 Round 4 tmp SFF SFF vs Aker BP 1 - 4
0 Åttedelsfinale 1. divisjon 15:45 Round 4 tmp Oceaneering Oceaneering vs Cameron 7 - 0
0 Kvartfinale 1. divisjon 16:05 Round 5 tmp Norwegian Flyers Norwegian Flyers vs Sagen Hammers 1 - 0
0 Kvartfinale 1. divisjon 16:25 Round 5 tmp DNB DNB vs Midbøe 0 - 6
0 Kvartfinale 1. divisjon 17:00 Round 5 tmp Spoilers Spoilers vs Aker BP 5 - 0
0 Kvartfinale 1. divisjon 17:20 Round 5 tmp Fluid Wenaas Fluid Wenaas vs Oceaneering 2 - 4
0 Semifinale 2. divisjon 17:40 Round 4 tmp SR-Veni SR-Veni vs Sverdrup Steel 4 - 0
0 Semifinale 2. divisjon 18:00 Round 4 tmp DNB Elite DNB Elite vs Aker BP Elite 0 - 2
0 Semifinale 1. divisjon 18:20 Round 6 tmp Norwegian Flyers Norwegian Flyers vs Midbøe 1 - 3
0 Semifinale 1. divisjon 18:40 Round 6 tmp Spoilers Spoilers vs Oceaneering 1 - 2
0 Finale 2. divisjon 19:15 Round 5 tmp SR-Veni SR-Veni vs Aker BP Elite 2 - 0
0 Finale 1. divisjon 19:40 Round 7 tmp Midbøe Midbøe vs Oceaneering 2 - 1
Game in progress
Game not started
Game played
Print