2018-09-09
|
1
Stora Hallen 1
|
U10
Grupp A
|
09:00
|
Omgång
1
tmp
|
Järfälla VIT
|
Tumba
|
Järfälla VIT
vs
Tumba
0
-
0
|
|
2
Stora Hallen 2
|
U10
Grupp A
|
09:00
|
Omgång
1
tmp
|
Järna SK Vit
|
Södertälje SK BLÅ
|
Järna SK Vit
vs
Södertälje SK BLÅ
0
-
0
|
|
3
Lilla Hallen 1
|
U10
Grupp B
|
09:00
|
Omgång
1
tmp
|
AIK
|
Södertälje SK GUL
|
AIK
vs
Södertälje SK GUL
0
-
0
|
|
4
Lilla Hallen 2
|
U10
Grupp B
|
09:00
|
Omgång
1
tmp
|
Almtuna VIT
|
Nyköpings Hockey Ungdom Svart
|
Almtuna VIT
vs
Nyköpings Hockey Ungdom Svart
0
-
0
|
|
5
Stora Hallen 1
|
U10
Grupp C
|
09:45
|
Omgång
1
tmp
|
Almtuna Röd
|
Järna SK Röd
|
Almtuna Röd
vs
Järna SK Röd
0
-
0
|
|
6
Stora Hallen 2
|
U10
Grupp C
|
09:45
|
Omgång
1
tmp
|
Brinken VIT
|
IFK Mariefred VIT
|
Brinken VIT
vs
IFK Mariefred VIT
0
-
0
|
|
7
Lilla Hallen 1
|
U10
Grupp D
|
09:45
|
Omgång
1
tmp
|
Brinken Röd
|
Nyköpings Hockey Ungdom Vit
|
Brinken Röd
vs
Nyköpings Hockey Ungdom Vit
0
-
0
|
|
8
Lilla Hallen 2
|
U10
Grupp D
|
09:45
|
Omgång
1
tmp
|
IFK Mariefred BLÅ
|
Järfälla Röd
|
IFK Mariefred BLÅ
vs
Järfälla Röd
0
-
0
|
|
9
Stora Hallen 1
|
U10
Grupp B
|
10:45
|
Omgång
2
tmp
|
Nyköpings Hockey Ungdom Svart
|
AIK
|
Nyköpings Hockey Ungdom Svart
vs
AIK
0
-
0
|
|
11
Stora Hallen 2
|
U10
Grupp B
|
10:45
|
Omgång
2
tmp
|
Södertälje SK GUL
|
Almtuna VIT
|
Södertälje SK GUL
vs
Almtuna VIT
0
-
0
|
|
11
Lilla Hallen 1
|
U10
Grupp A
|
10:45
|
Omgång
2
tmp
|
Södertälje SK BLÅ
|
Järfälla VIT
|
Södertälje SK BLÅ
vs
Järfälla VIT
0
-
0
|
|
12
Lilla Hallen 2
|
U10
Grupp A
|
10:45
|
Omgång
2
tmp
|
Tumba
|
Järna SK Vit
|
Tumba
vs
Järna SK Vit
0
-
0
|
|
13
Stora Hallen 1
|
U10
Grupp D
|
11:30
|
Omgång
2
tmp
|
Nyköpings Hockey Ungdom Vit
|
IFK Mariefred BLÅ
|
Nyköpings Hockey Ungdom Vit
vs
IFK Mariefred BLÅ
0
-
0
|
|
14
Stora Hallen 2
|
U10
Grupp D
|
11:30
|
Omgång
2
tmp
|
Järfälla Röd
|
Brinken Röd
|
Järfälla Röd
vs
Brinken Röd
0
-
0
|
|
15
Lilla Hallen 1
|
U10
Grupp C
|
11:30
|
Omgång
2
tmp
|
Järna SK Röd
|
Brinken VIT
|
Järna SK Röd
vs
Brinken VIT
0
-
0
|
|
16
Lilla Hallen 2
|
U10
Grupp C
|
11:30
|
Omgång
2
tmp
|
IFK Mariefred VIT
|
Almtuna Röd
|
IFK Mariefred VIT
vs
Almtuna Röd
0
-
0
|
|
0
PUCKRACE Stora Hallen
|
U10
|
12:45
|
Omgång
0
tmp
|
|
|
vs
0
-
0
|
|
17
Stora Hallen 1
|
U10
Grupp A
|
13:00
|
Omgång
3
tmp
|
Järfälla VIT
|
Järna SK Vit
|
Järfälla VIT
vs
Järna SK Vit
0
-
0
|
|
18
Stora Hallen 2
|
U10
Grupp A
|
13:00
|
Omgång
3
tmp
|
Södertälje SK BLÅ
|
Tumba
|
Södertälje SK BLÅ
vs
Tumba
0
-
0
|
|
19
Lilla Hallen 1
|
U10
Grupp B
|
13:00
|
Omgång
3
tmp
|
AIK
|
Almtuna VIT
|
AIK
vs
Almtuna VIT
0
-
0
|
|
20
Lilla Hallen 2
|
U10
Grupp B
|
13:00
|
Omgång
3
tmp
|
Södertälje SK GUL
|
Nyköpings Hockey Ungdom Svart
|
Södertälje SK GUL
vs
Nyköpings Hockey Ungdom Svart
0
-
0
|
|
21
Stora Hallen 1
|
U10
Grupp C
|
13:45
|
Omgång
3
tmp
|
Brinken VIT
|
Almtuna Röd
|
Brinken VIT
vs
Almtuna Röd
0
-
0
|
|
22
Stora Hallen 2
|
U10
Grupp C
|
13:45
|
Omgång
3
tmp
|
IFK Mariefred VIT
|
Järna SK Röd
|
IFK Mariefred VIT
vs
Järna SK Röd
0
-
0
|
|
23
Lilla Hallen 1
|
U10
Grupp D
|
13:45
|
Omgång
3
tmp
|
Nyköpings Hockey Ungdom Vit
|
Järfälla Röd
|
Nyköpings Hockey Ungdom Vit
vs
Järfälla Röd
0
-
0
|
|
24
Lilla Hallen 2
|
U10
Grupp D
|
13:45
|
Omgång
3
tmp
|
Brinken Röd
|
IFK Mariefred BLÅ
|
Brinken Röd
vs
IFK Mariefred BLÅ
0
-
0
|
|
25
Semifinal SHL Stora 1
|
U10
|
15:00
|
Omgång
4
tmp
|
Södertälje SK GUL
|
Järna SK Röd
|
Södertälje SK GUL
vs
Järna SK Röd
0
-
0
|
|
26
Semifinal SHL Stora 2
|
U10
|
15:00
|
Omgång
4
tmp
|
IFK Mariefred BLÅ
|
Södertälje SK BLÅ
|
IFK Mariefred BLÅ
vs
Södertälje SK BLÅ
0
-
0
|
|
27
Semifinal AHL Lilla 1
|
U10
|
15:00
|
Omgång
4
tmp
|
Järna SK Vit
|
Nyköpings Hockey Ungdom Svart
|
Järna SK Vit
vs
Nyköpings Hockey Ungdom Svart
0
-
0
|
|
28
Semifinal AHL Lilla 2
|
U10
|
15:00
|
Omgång
4
tmp
|
IFK Mariefred VIT
|
Nyköpings Hockey Ungdom Vit
|
IFK Mariefred VIT
vs
Nyköpings Hockey Ungdom Vit
0
-
0
|
|
29
Semifinal KHL Stora 1
|
U10
|
15:45
|
Omgång
5
tmp
|
Brinken Röd
|
Tumba
|
Brinken Röd
vs
Tumba
0
-
0
|
|
30
Semifinal KHL Stora 2
|
U10
|
15:45
|
Omgång
5
tmp
|
AIK
|
Almtuna Röd
|
AIK
vs
Almtuna Röd
0
-
0
|
|
31
Semifinal NHL Lilla 1
|
U10
|
15:45
|
Omgång
5
tmp
|
Järfälla VIT
|
Almtuna VIT
|
Järfälla VIT
vs
Almtuna VIT
0
-
0
|
|
32
Semifinal NHL Lilla 2
|
U10
|
15:45
|
Omgång
5
tmp
|
Brinken VIT
|
Järfälla Röd
|
Brinken VIT
vs
Järfälla Röd
0
-
0
|
|
33
3:e plats SHL Lilla 1
|
U10
|
16:45
|
Omgång
6
tmp
|
Järna SK Röd
|
Södertälje SK BLÅ
|
Järna SK Röd
vs
Södertälje SK BLÅ
0
-
0
|
|
34
Final SHL Lilla 2
|
U10
|
16:45
|
Omgång
6
tmp
|
Södertälje SK GUL
|
IFK Mariefred BLÅ
|
Södertälje SK GUL
vs
IFK Mariefred BLÅ
0
-
0
|
|
35
3:e plats AHL Stora 1
|
U10
|
16:45
|
Omgång
6
tmp
|
Nyköpings Hockey Ungdom Svart
|
Nyköpings Hockey Ungdom Vit
|
Nyköpings Hockey Ungdom Svart
vs
Nyköpings Hockey Ungdom Vit
0
-
0
|
|
36
Final AHL Stora 2
|
U10
|
16:45
|
Omgång
6
tmp
|
Järna SK Vit
|
IFK Mariefred VIT
|
Järna SK Vit
vs
IFK Mariefred VIT
0
-
0
|
|
37
3:e plats KHL Lilla 1
|
U10
|
17:30
|
Omgång
7
tmp
|
Tumba
|
Almtuna Röd
|
Tumba
vs
Almtuna Röd
0
-
0
|
|
38
Final KHL Lilla 2
|
U10
|
17:30
|
Omgång
7
tmp
|
Brinken Röd
|
AIK
|
Brinken Röd
vs
AIK
0
-
0
|
|
39
3:e plats NHL Stora 1
|
U10
|
17:30
|
Omgång
7
tmp
|
Järfälla VIT
|
Järfälla Röd
|
Järfälla VIT
vs
Järfälla Röd
0
-
0
|
|
40
Final NHL Stora 2
|
U10
|
17:30
|
Omgång
7
tmp
|
Almtuna VIT
|
Brinken VIT
|
Almtuna VIT
vs
Brinken VIT
0
-
0
|
|