Paradiscupen 2019
Floorball
2 - 6 jan 2019
U8 - U15
Gameday
Class
Group
Type of game
Arena

# Time Arena Home Team Guest Team Result
1/6/2019
1519 Pojkar Blå A Sekab Pojkar Blå A - A 08:00 tmp Örnsköldsvik IB Örnsköldsvik IB vs Tegs SK IBF
1607 Pojkar Blå B Max Matthiesen Pojkar Blå B - A 08:00 tmp Timrå IBC lag 1 Timrå IBC lag 1 vs Gullänget-Kroksta IBS Vit
1708 Pojkar Grön A Ågrenshuset Pojkar Grön - A 08:00 tmp Örnsköldsvik IB Örnsköldsvik IB vs Moälvens IBK
1818 Flickor Blå A Utekompaniet Flickor Blå A - A 08:00 tmp Röbäcks IF Blå Röbäcks IF Blå vs Gullänget-Kroksta IBS 07
1915 Flickor Blå B Verkställande Byrån Flickor Blå B - A 08:00 tmp IBF Dalen Svart IBF Dalen Svart vs Örnsköldsvik IB Röd
1520 Pojkar Blå A Sekab Pojkar Blå A - A 08:45 tmp Spöland Vännäs IF Spöland Vännäs IF vs Timrå IBC
1608 Pojkar Blå B Max Matthiesen Pojkar Blå B - A 08:45 tmp Gullänget-Kroksta IBS Blå Gullänget-Kroksta IBS Blå vs Timrå IBC lag 2
1709 Pojkar Grön A Ågrenshuset Pojkar Grön - A 08:45 tmp Örnsköldsvik IB Röd Örnsköldsvik IB Röd vs Umeå City IBF
1819 Flickor Blå A Utekompaniet Flickor Blå A - A 08:45 tmp Sandåkerns SK Sandåkerns SK vs Kågedalens AIF
1916 Flickor Blå B Verkställande Byrån Flickor Blå B - A 08:45 tmp IBF Dalen Vit IBF Dalen Vit vs Örnsköldsvik IB Svart
1521 Pojkar Blå A Sekab Pojkar Blå A - A 09:30 tmp Sävar IK Sävar IK vs Skellefteå IBK
1522 Pojkar Blå A Sekab Pojkar Blå A - A 09:30 tmp Umeå City IBF Umeå City IBF vs Örnsköldsvik IB
1710 Pojkar Grön A Ågrenshuset Pojkar Grön - A 09:30 tmp Gullänget-Kroksta IBS Gullänget-Kroksta IBS vs Höglands AIF
1820 Flickor Blå A Utekompaniet Flickor Blå A - A 09:30 tmp Moälvens IBK Moälvens IBK vs Röbäcks IF Röd
1917 Flickor Blå B Verkställande Byrån Flickor Blå B - A 09:30 tmp IBF Dalen IBF Dalen vs Jäbo IK
1523 Pojkar Blå A Sekab Pojkar Blå A - A 10:15 tmp Tegs SK IBF Tegs SK IBF vs Spöland Vännäs IF
1609 Pojkar Blå B Max Matthiesen Pojkar Blå B - A 10:15 tmp Moälvens IBK Moälvens IBK vs Timrå IBC lag 1
1711 Pojkar Grön A Ågrenshuset Pojkar Grön - A 10:15 tmp IBF Dalen IBF Dalen vs Örnsköldsvik IB
1821 Flickor Blå A Utekompaniet Flickor Blå A - A 10:15 tmp Kågedalens AIF Kågedalens AIF vs Jäbo IK Svart
1918 Flickor Blå B Verkställande Byrån Flickor Blå B - A 10:15 tmp Sundsvall FBC Sundsvall FBC vs IBF Dalen Svart
1524 Pojkar Blå A Sekab Pojkar Blå A - A 11:00 tmp Timrå IBC Timrå IBC vs Nätra IBK
1610 Pojkar Blå B Max Matthiesen Pojkar Blå B - A 11:00 tmp Timrå IBC lag 2 Timrå IBC lag 2 vs Gamla Stan IBK
1712 Pojkar Grön A Ågrenshuset Pojkar Grön - A 11:00 tmp Umeå City IBF Umeå City IBF vs Gullänget-Kroksta IBS
1919 Flickor Blå B Verkställande Byrån Flickor Blå B - A 11:00 tmp Jäbo IK Jäbo IK vs IBF Dalen Vit
1920 Flickor Blå B Verkställande Byrån Flickor Blå B - A 11:00 tmp Röbäcks IF Röbäcks IF vs IBF Sundsvall Södermalm
1525 Pojkar Blå A Sekab Pojkar Blå A - A 11:45 tmp Skellefteå IBK Skellefteå IBK vs Gullänget-Kroksta IBS Blå
1713 Pojkar Grön A Ågrenshuset Pojkar Grön - A 11:45 tmp Örnsköldsvik IB Röd Örnsköldsvik IB Röd vs IBF Dalen
1822 Flickor Blå A Utekompaniet Flickor Blå A - A 11:45 tmp IBF Dalen IBF Dalen vs Sundsvall IBF Granloholm
1823 Flickor Blå A Utekompaniet Flickor Blå A - A 11:45 tmp Vattjoms IK Vattjoms IK vs Örnsköldsvik IB
2006 Flickor Grön A Tidningen 7 Flickor Grön A - A 11:45 tmp Moälvens IBK Moälvens IBK vs Hörnefors IF
1526 Pojkar Blå A Sekab Pojkar Blå A - A 12:30 tmp Sundsvall FBC Sundsvall FBC vs Gullänget-Kroksta IBS Vit
1527 Pojkar Blå A Sekab Pojkar Blå A - A 12:30 tmp Nätra IBK Nätra IBK vs Umeå City IBF
1714 Pojkar Grön A Ågrenshuset Pojkar Grön - A 12:30 tmp Höglands AIF Höglands AIF vs Moälvens IBK
1824 Flickor Blå A Utekompaniet Flickor Blå A - A 12:30 tmp Ersboda SK Ersboda SK vs Sandåkerns SK
1921 Flickor Blå B Verkställande Byrån Flickor Blå B - A 12:30 tmp IBF Dalen Södra Vit IBF Dalen Södra Vit vs Nätra IBK
1528 Pojkar Blå A Sekab Pojkar Blå A - A 13:15 tmp IBF Dalen IBF Dalen vs Moälvens IBK
1611 Pojkar Blå B Max Matthiesen Pojkar Blå B - A 13:15 tmp Moälvens IBK Moälvens IBK vs Gullänget-Kroksta IBS Blå
1825 Flickor Blå A Utekompaniet Flickor Blå A - A 13:15 tmp Umeå City IBF Umeå City IBF vs Gullänget-Kroksta IBS 07
1922 Flickor Blå B Verkställande Byrån Flickor Blå B - A 13:15 tmp IBF Dalen Södra Svart IBF Dalen Södra Svart vs Gullänget-Kroksta IBS Blå
2007 Flickor Grön A Tidningen 7 Flickor Grön A - A 13:15 tmp Hörnefors IF Hörnefors IF vs Gullänget-Kroksta IBS Vit
1529 Pojkar Blå A Sekab Pojkar Blå A - A 14:00 tmp Höglands AIF Höglands AIF vs GUIF
1530 Pojkar Blå A Sekab Pojkar Blå A - A 14:00 tmp Sandåkerns SK Sandåkerns SK vs Sävar IK
1612 Pojkar Blå B Max Matthiesen Pojkar Blå B - A 14:00 tmp Gullänget-Kroksta IBS Vit Gullänget-Kroksta IBS Vit vs Gamla Stan IBK
1826 Flickor Blå A Utekompaniet Flickor Blå A - A 14:00 tmp Jäbo IK Rosa Jäbo IK Rosa vs Ersboda SK
1923 Flickor Blå B Verkställande Byrån Flickor Blå B - A 14:00 tmp Gullänget-Kroksta IBS Vit Gullänget-Kroksta IBS Vit vs IBF Dalen Södra Vit
1531 Pojkar Blå A Sekab Pojkar Blå A - A 14:45 tmp Sävar IK 07 Sävar IK 07 vs Sundsvall FBC
1827 Flickor Blå A Utekompaniet Flickor Blå A - A 14:45 tmp Röbäcks IF Röd Röbäcks IF Röd vs GUIF
1828 Flickor Blå A Utekompaniet Flickor Blå A - A 14:45 tmp Sundsvall IBF Granloholm Sundsvall IBF Granloholm vs Nätra IBK
1924 Flickor Blå B Verkställande Byrån Flickor Blå B - A 14:45 tmp Örnsköldsvik IB Svart Örnsköldsvik IB Svart vs IBF Sundsvall Södermalm
2008 Flickor Grön A Tidningen 7 Flickor Grön A - A 14:45 tmp Höglands AIF Höglands AIF vs Gullänget-Kroksta IBS Blå
1532 Pojkar Blå A Sekab Pojkar Blå A - A 15:30 tmp Gullänget-Kroksta IBS Blå Gullänget-Kroksta IBS Blå vs IBF Dalen
1534 Pojkar Blå A Sekab Pojkar Blå A - A 15:30 tmp Moälvens IBK Moälvens IBK vs Sandåkerns SK
1829 Flickor Blå A Utekompaniet Flickor Blå A - A 15:30 tmp Röbäcks IF Blå Röbäcks IF Blå vs Jäbo IK Rosa
1830 Flickor Blå A Utekompaniet Flickor Blå A - A 15:30 tmp Täfteå IK Täfteå IK vs Vattjoms IK
1925 Flickor Blå B Verkställande Byrån Flickor Blå B - A 15:30 tmp Nätra IBK Nätra IBK vs Röbäcks IF
1533 Pojkar Blå A Sekab Pojkar Blå A - A 16:15 tmp Täfteå IK Täfteå IK vs Sävar IK 07
1831 Flickor Blå A Utekompaniet Flickor Blå A - A 16:15 tmp Jäbo IK Svart Jäbo IK Svart vs Umeå City IBF
1926 Flickor Blå B Verkställande Byrån Flickor Blå B - A 16:15 tmp Örnsköldsvik IB Röd Örnsköldsvik IB Röd vs IBF Dalen Södra Svart
1927 Flickor Blå B Verkställande Byrån Flickor Blå B - A 16:15 tmp Sundsvall FBC Sundsvall FBC vs Gullänget-Kroksta IBS Blå
2009 Flickor Grön A Tidningen 7 Flickor Grön A - A 16:15 tmp Moälvens IBK Moälvens IBK vs Höglands AIF
1535 Pojkar Blå A Sekab Pojkar Blå A - A 17:00 tmp GUIF GUIF vs Gullänget-Kroksta IBS Vit
1832 Flickor Blå A Utekompaniet Flickor Blå A - A 17:00 tmp Örnsköldsvik IB Örnsköldsvik IB vs IBF Dalen
1833 Flickor Blå A Utekompaniet Flickor Blå A - A 17:00 tmp Moälvens IBK Moälvens IBK vs Täfteå IK
1928 Flickor Blå B Verkställande Byrån Flickor Blå B - A 17:00 tmp Gullänget-Kroksta IBS Vit Gullänget-Kroksta IBS Vit vs IBF Dalen
2010 Flickor Grön A Tidningen 7 Flickor Grön A - A 17:00 tmp Gullänget-Kroksta IBS Vit Gullänget-Kroksta IBS Vit vs Gullänget-Kroksta IBS Blå
1536 Pojkar Blå A Sekab Pojkar Blå A - A 17:45 tmp Höglands AIF Höglands AIF vs Täfteå IK
1834 Flickor Blå A Utekompaniet Flickor Blå A - A 17:45 tmp Nätra IBK Nätra IBK vs GUIF
Game in progress
Game not started
Game played
Print