Cuponline använder cookies
Läs mer
Riga Hockey Cup 2018
Riga Cup Events SIA
,
Ishockey
Riga
Riga
Ishockey
30 mar - 29 apr 2018
Boys 2008; 2007;2006;2005;2004;2003;2002;1998
Start
Information
Nyheter
Regler
Arenor
Klasser / Grupper
Anmälningsformulär
Lag
Matcher
Tabeller
Statistik
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Riga Hockey Cup 2024
Riga Hockey Cup 2023
Riga Hockey Cup 2021
Riga Hockey Cup 2019
Riga Hockey Cup 2018
Admin
Ge feedback
Rapportera bugg
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Matcher för
Diskos P03
,
B15
Matchdag
fredag 30 mars (2018)
lördag 31 mars (2018)
söndag 1 april (2018)
måndag 2 april (2018)
fredag 6 april (2018)
lördag 7 april (2018)
söndag 8 april (2018)
fredag 13 april (2018)
lördag 14 april (2018)
söndag 15 april (2018)
fredag 20 april (2018)
lördag 21 april (2018)
söndag 22 april (2018)
fredag 27 april (2018)
lördag 28 april (2018)
söndag 29 april (2018)
More filters
Klass
B10
B11
B12 AA
B12 AAA
B13
B14 AA
B14 AAA
B15
B16
B20
U12
Grupp
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group D
Group D
Group D
Group D
Group D
Group D
Group D
Group D
Group D
Group D
Group E
Group E
Group E
Group E
Group E
Group E
Group F
Group F
Group F
Group F
Group F
Group F
Group G
Group G
Group G
Group G
Group G
Group G
Group G
Group H
Group H
Group H
Group H
Group H
Group H
Group I
Matchtyp
Gruppspel
Slutspel
Arena
Inbox
Jelgava
Kurbads
Mogo
Ozo
Volvo A
Volvo B
Volvo C
#
Tid
Arena
Hemmalag
Bortalag
Resultat
2018-03-30
12
B15
Group D
09:30
Ozo
tmp
Diskos P03
IHS/Prizma
Diskos P03 vs IHS/Prizma
4
-
0
22
B15
Group D
15:45
Ozo
tmp
Tordon Black
Diskos P03
Tordon Black vs Diskos P03
6
-
0
2018-03-31
34
B15
Group D
09:30
Volvo A
tmp
Team Hungary U15
Diskos P03
Team Hungary U15 vs Diskos P03
2
-
1
46
B15
Group D
18:15
Volvo A
tmp
Diskos P03
Zurich Lions
Diskos P03 vs Zurich Lions
1
-
4
2018-04-01
57
B15
Group D
10:00
Volvo C
tmp
Diskos P03
Tverichi
Diskos P03 vs Tverichi
1
-
3
72
17/24 place
B15
15:00
Inbox
tmp
Tordon Orange
Diskos P03
Tordon Orange vs Diskos P03
2
-
0
83
21/24 place
B15
20:00
Inbox
tmp
Hunters/Ljk C2 03
Diskos P03
Hunters/Ljk C2 03 vs Diskos P03
3
-
10
2018-04-02
86
21st place
B15
13:15
Inbox
tmp
Diskos P03
IHS/Prizma
Diskos P03 vs IHS/Prizma
5
-
0
Matchen pågår
Matchen ej påbörjad
Matchen slutförd
Utskrift
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad