Lill@VM 2012
Soccer
29 jun - 1 jul 2012
Pojkar & flickor födda 2000-2003
Gameday
Class
Group
Type of game
Arena

# Time Arena Home Team Guest Team Result
7/1/2012
60 A-kvart 1 P11 08:00 Round 0 tmp Kubikenborgs IF gul Kubikenborgs IF gul vs BiK Sportklubb 2 - 0
60 A-kvart 1 P12 08:00 Round 0 tmp IFK Bergvik IFK Bergvik vs Torpshammars IF 4 - 0
60 8-del 1 P09 08:40 Round 0 tmp GIF Sundsvall blå GIF Sundsvall blå vs Kubikenborgs IF svart 2 - 0
60 8-del 2 P09 08:40 Round 0 tmp GIF Sundsvall vit GIF Sundsvall vit vs Matfors IF blå 4 - 1
60 8-del 3 P09 08:40 Round 0 tmp Alnö IF vit Alnö IF vit vs Matfors IF röd 4 - 3
60 8-del 4 P09 08:40 Round 0 tmp Sidsjö-Böle IF Sidsjö-Böle IF vs Alnö IF röd 2 - 4
61 A-kvart 2 P11 08:50 Round 0 tmp GIF Sundsvall blå GIF Sundsvall blå vs Kubikenborgs IF svart 6 - 5
61 A-kvart 2 P12 08:50 Round 0 tmp Sundsvall FF Sundsvall FF vs Sveg IK 4 - 5
60 A-kvart 1 P10 09:00 Round 0 tmp Alnö IF 1 Alnö IF 1 vs IFK Bergvik 2 - 0
60 B-semi 1 F10 09:00 Round 0 tmp Matfors IF Matfors IF vs SDFF 0 - 2
61 8-del 5 P09 09:20 Round 0 tmp Sundsvall FF röd Sundsvall FF röd vs Sundsvalls FF blå 2 - 5
61 8-del 6 P09 09:20 Round 0 tmp Alnö IF gul Alnö IF gul vs Lucksta IF 5 - 0
61 8-del 7 P09 09:20 Round 0 tmp Sundsvalls FF svart Sundsvalls FF svart vs Fränsta IK 6 - 7
61 8-del 8 P09 09:20 Round 0 tmp Sundsvalls FF vit Sundsvalls FF vit vs Kubikenborgs IF gul 4 - 0
61 B-semi 2 F10 09:40 Round 0 tmp Sollefteåbrudarna Sollefteåbrudarna vs IFK Timrå blå 1 - 0
61 A-kvart 2 P10 09:40 Round 0 tmp Sundsvall FF röd Sundsvall FF röd vs Kubikenborgs IF gul 3 - 1
62 A-kvart 3 P12 09:40 Round 0 tmp Matfors IF Matfors IF vs Stöde IF 3 - 0
62 A-kvart 3 P11 09:40 Round 0 tmp GIF Sundsvall vit GIF Sundsvall vit vs Alnö IF röd 2 4 - 1
62 A-kvart 1 F11 10:00 Round 0 tmp IFK Timrå vit IFK Timrå vit vs Njurunda IK 0 - 1
62 A-kvart 2 F11 10:00 Round 0 tmp SDFF blå/rosa SDFF blå/rosa vs Söråkers FF 1 - 0
62 A-kvart 3 P10 10:20 Round 0 tmp IK Polar IK Polar vs Njurunda SK röd 5 - 2
62 A-semi 1 F10 10:20 Round 0 tmp Njurunda IK svart och vit Njurunda IK svart och vit vs IF Team Hudik 1 - 0
63 A-kvart 4 P11 10:30 Round 0 tmp Matfors IF vit Matfors IF vit vs Svartviks IF 0 - 1
63 A-kvart 4 P12 10:30 Round 0 tmp Essviks AIF 1 Essviks AIF 1 vs Essviks AIF 4 - 1
63 B-kvart 1 P09 10:50 Round 0 tmp Kubikenborgs IF svart Kubikenborgs IF svart vs Kubikenborgs IF gul 3 - 2
63 B-kvart 2 P09 10:50 Round 0 tmp Matfors IF blå Matfors IF blå vs Sundsvalls FF svart 2 - 4
63 B-kvart 3 P09 10:50 Round 0 tmp Matfors IF röd Matfors IF röd vs Lucksta IF 2 - 1
63 B-kvart 4 P09 10:50 Round 0 tmp Sidsjö-Böle IF Sidsjö-Böle IF vs Sundsvall FF röd 0 - 2
63 A-semi 2 F10 11:00 Round 0 tmp IFK Timrå vit IFK Timrå vit vs Selånger Fk 1 - 3
63 A-kvart 4 P10 11:00 Round 0 tmp Selånger FK Selånger FK vs Fränsta IK 6 - 0
64 A-semi 1 F12 11:20 Round 0 tmp Selånger FK blå Selånger FK blå vs Matfors IF 1 - 0
64 A-semi 2 F12 11:20 Round 0 tmp Selånger FK röd Selånger FK röd vs Norrham 3 - 0
64 A-kvart 1 P09 11:30 Round 0 tmp GIF Sundsvall blå GIF Sundsvall blå vs Sundsvalls FF vit 2 - 1
64 A-kvart 2 P09 11:30 Round 0 tmp GIF Sundsvall vit GIF Sundsvall vit vs Fränsta IK 5 - 3
64 A-kvart 3 P09 11:30 Round 0 tmp Alnö IF vit Alnö IF vit vs Alnö IF gul 1 - 4
64 A-kvart 4 P09 11:30 Round 0 tmp Alnö IF röd Alnö IF röd vs Sundsvalls FF blå 3 - 2
64 B-Final F10 11:40 Round 0 tmp SDFF SDFF vs Sollefteåbrudarna 0 - 1
64 B 3:e pris F10 11:40 Round 0 tmp Matfors IF Matfors IF vs IFK Timrå blå 2 - 0
65 A-semi 1 P11 12:10 Round 0 tmp Kubikenborgs IF gul Kubikenborgs IF gul vs GIF Sundsvall blå 0 - 1
65 A-semi 2 P11 12:10 Round 0 tmp GIF Sundsvall vit GIF Sundsvall vit vs Svartviks IF 1 - 2
65 A-kvart 3 F11 12:10 Round 0 tmp Selånger FK Selånger FK vs Heffnersklubbans BK blå 1 - 0
65 A-kvart 4 F11 12:10 Round 0 tmp Härnösands SK Härnösands SK vs Matfors IF 1 - 2
65 3:e pris F10 12:20 Round 0 tmp IF Team Hudik IF Team Hudik vs IFK Timrå vit 3 - 0
66 B-semi 1 P09 13:00 Round 0 tmp Kubikenborgs IF svart Kubikenborgs IF svart vs Matfors IF röd 3 - 2
66 B-semi 2 P09 13:00 Round 0 tmp Sundsvalls FF svart Sundsvalls FF svart vs Sundsvall FF röd 3 - 7
66 A-semi 1 P09 13:00 Round 0 tmp GIF Sundsvall blå GIF Sundsvall blå vs Alnö IF gul 2 - 3
66 A-semi 2 P09 13:00 Round 0 tmp GIF Sundsvall vit GIF Sundsvall vit vs Alnö IF röd 2 - 0
66 B-semi 1 F11 13:00 Round 0 tmp Sundsvalls FF Sundsvalls FF vs Fränsta IK 3 - 4
66 A-semi 2 P10 13:00 Round 0 tmp IK Polar IK Polar vs Selånger FK 4 - 1
66 A-semi 1 P10 13:00 Round 0 tmp Alnö IF 1 Alnö IF 1 vs Sundsvall FF röd 3 - 0
66 A-semi 1 P12 13:00 Round 0 tmp IFK Bergvik IFK Bergvik vs Essviks AIF 1 4 - 3
67 B-semi 2 F11 13:40 Round 0 tmp Heffnersklubbans BK vit Heffnersklubbans BK vit vs IFK Timrå blå 1 - 2
67 A-Semi 1 F09 13:40 Round 0 tmp Matfors IF Matfors IF vs SDFF 2 - 1
67 A-semi 2 F09 13:40 Round 0 tmp IFK Timrå blå IFK Timrå blå vs IFK Timrå vit 2 - 0
67 B-semi 1 F12 13:40 Round 0 tmp Lucksta IF Lucksta IF vs Heffnersklubbans BK 3 - 1
67 B-semi 2 F12 13:40 Round 0 tmp Stöde IF Stöde IF vs Njurunda IK 0 - 3
67 A-semi 2 P12 13:50 Round 0 tmp Sveg IK Sveg IK vs Matfors IF 0 - 1
68 A 3:e pris P10 14:20 Round 0 tmp Selånger FK Selånger FK vs Sundsvall FF röd 1 - 3
68 A-semi 1 F11 14:20 Round 0 tmp Njurunda IK Njurunda IK vs SDFF blå/rosa 0 - 3
68 B-Final P09 14:20 Round 0 tmp Kubikenborgs IF svart Kubikenborgs IF svart vs Sundsvall FF röd 0 - 2
68 B-semi 1 P12 14:40 Round 0 tmp Torpshammars IF Torpshammars IF vs Essviks AIF 0 - 5
69 B-Final F12 15:00 Round 0 tmp Lucksta IF Lucksta IF vs Njurunda IK 2 - 1
69 B 3:e pris F12 15:00 Round 0 tmp Heffnersklubbans BK Heffnersklubbans BK vs Stöde IF 7 - 0
69 A-FINAL P09 15:00 Round 0 tmp Alnö IF gul Alnö IF gul vs GIF Sundsvall vit 0 - 1
69 3:e pris P09 15:00 Round 0 tmp GIF Sundsvall blå GIF Sundsvall blå vs Alnö IF röd 4 - 2
69 A-FINAL F10 15:00 Round 0 tmp Njurunda IK svart och vit Njurunda IK svart och vit vs Selånger Fk 5 - 4
69 A-semi 2 F11 15:10 Round 0 tmp Selånger FK Selånger FK vs Matfors IF 1 - 0
69 B-semi 2 P12 15:20 Round 0 tmp Sundsvall FF Sundsvall FF vs Stöde IF 7 - 0
70 A-Final P10 15:40 Round 0 tmp Alnö IF 1 Alnö IF 1 vs IK Polar 2 - 1
70 Final F09 15:40 Round 0 tmp Matfors IF Matfors IF vs IFK Timrå blå 2 - 1
70 3:e pris F09 15:40 Round 0 tmp SDFF SDFF vs IFK Timrå vit 1 - 0
70 B-final F11 16:10 Round 0 tmp Fränsta IK Fränsta IK vs IFK Timrå blå 1 - 2
70 3:e pris F12 16:10 Round 0 tmp Matfors IF Matfors IF vs Norrham 1 - 2
71 A-FINAL P11 17:00 Round 0 tmp GIF Sundsvall blå GIF Sundsvall blå vs Svartviks IF 1 - 2
71 3:e pris P11 17:00 Round 0 tmp Kubikenborgs IF gul Kubikenborgs IF gul vs GIF Sundsvall vit 4 - 3
71 A-final F11 17:00 Round 0 tmp SDFF blå/rosa SDFF blå/rosa vs Selånger FK 0 - 1
71 A 3:e pris F11 17:00 Round 0 tmp Njurunda IK Njurunda IK vs Matfors IF 0 - 1
72 A-final P12 17:50 Round 0 tmp IFK Bergvik IFK Bergvik vs Matfors IF 2 - 3
72 B-final P12 17:50 Round 0 tmp Essviks AIF Essviks AIF vs Sundsvall FF 1 - 0
72 A 3:e pris P12 17:50 Round 0 tmp Essviks AIF 1 Essviks AIF 1 vs Sveg IK 3 - 2
72 A-FINAL F12 17:50 Round 0 tmp Selånger FK blå Selånger FK blå vs Selånger FK röd 0 - 2
Game in progress
Game not started
Game played
Print