2012-04-22
|
0
|
3 Mix
3_A
|
08:00
|
Par
tmp
|
Domsjö Solen 3GB - FC Domsjö
|
Hållänget 3 - Tallen
|
Domsjö Solen 3GB - FC Domsjö
vs
Hållänget 3 - Tallen
0
-
4
|
|
0
|
0-1 Mix
0-1_B
|
08:00
|
Äng
tmp
|
Järved Jollen - Järved Lions
|
Hållänget Lönnen - Lönnarna
|
Järved Jollen - Järved Lions
vs
Hållänget Lönnen - Lönnarna
0
-
9
|
|
0
|
5 Pojkar
5P_A
|
08:00
|
Nol
tmp
|
Alne AB - Brocolli FC
|
Alne AB - Kyllingarna FC
|
Alne AB - Brocolli FC
vs
Alne AB - Kyllingarna FC
1
-
3
|
|
0
|
4 Pojkar
4P_A
|
08:20
|
Nol
tmp
|
Domsjö 4CL - Domsjö Pajka
|
Sund - Lärkan
|
Domsjö 4CL - Domsjö Pajka
vs
Sund - Lärkan
3
-
1
|
|
0
|
0-1 Mix
0-1_A
|
08:20
|
Äng
tmp
|
Sörliden miniettan - Sörliden tigers
|
Alne Björnen - Real Alne
|
Sörliden miniettan - Sörliden tigers
vs
Alne Björnen - Real Alne
1
-
1
|
|
0
|
3 Mix
3_B
|
08:20
|
Par
tmp
|
Sund Bofinken - Red Army
|
Sörliden 3 - Asagudarna
|
Sund Bofinken - Red Army
vs
Sörliden 3 - Asagudarna
2
-
2
|
|
0
|
3 Mix
3_B
|
08:40
|
Par
tmp
|
Högland 3 A - Högland tigers
|
Domsjö - Domsjö City
|
Högland 3 A - Högland tigers
vs
Domsjö - Domsjö City
0
-
2
|
|
0
|
0-1 Mix
0-1_A
|
08:40
|
Äng
tmp
|
Myckling 1 b - Prickarna
|
Skärpe - Skärpe tigers
|
Myckling 1 b - Prickarna
vs
Skärpe - Skärpe tigers
3
-
0
|
|
0
|
4 Pojkar
4P_A
|
08:40
|
Nol
tmp
|
Änget AB - Änget Tigers
|
Alne 4B - Alne 4 B Stars
|
Änget AB - Änget Tigers
vs
Alne 4B - Alne 4 B Stars
1
-
1
|
|
0
|
5 Pojkar
5P_A
|
09:00
|
Nol
tmp
|
Sörliden 5A - Grabbarna
|
Alne AB - Brocolli FC
|
Sörliden 5A - Grabbarna
vs
Alne AB - Brocolli FC
0
-
4
|
|
0
|
0-1 Mix
0-1_A
|
09:00
|
Äng
tmp
|
Hållänget Björken/Alen - Smurfarna
|
Järved Skutan - Järved Dragons
|
Hållänget Björken/Alen - Smurfarna
vs
Järved Skutan - Järved Dragons
1
-
1
|
|
0
|
3 Mix
3_B
|
09:00
|
Par
tmp
|
Alne 3-4 A - The kings of Alne
|
Järved - Segelbåten
|
Alne 3-4 A - The kings of Alne
vs
Järved - Segelbåten
2
-
2
|
|
0
|
3 Mix
3_A
|
09:20
|
Par
tmp
|
Myckling Blomman - Flower Power
|
Sund Svalan - Svalan
|
Myckling Blomman - Flower Power
vs
Sund Svalan - Svalan
1
-
3
|
|
0
|
0-1 Mix
0-1_B
|
09:20
|
Äng
tmp
|
Moskolan - Moskolan F-1
|
Alne Rådjuret - Rådjuret Stars
|
Moskolan - Moskolan F-1
vs
Alne Rådjuret - Rådjuret Stars
0
-
0
|
|
0
|
4 Pojkar
4P_A
|
09:20
|
Nol
tmp
|
Änget AB - Änget Lions
|
Järved Färjan - Red bulls
|
Änget AB - Änget Lions
vs
Järved Färjan - Red bulls
2
-
0
|
|
0
|
4 Pojkar
4P_A
|
09:40
|
Nol
tmp
|
Domsjö 4CL - Domsjö Pajka
|
Själevad - Själevads 01:or
|
Domsjö 4CL - Domsjö Pajka
vs
Själevad - Själevads 01:or
1
-
0
|
|
0
|
0-1 Mix
0-1_B
|
09:40
|
Äng
tmp
|
Högland A,B,C - Höglands tigrar
|
Järved Jollen - Järved Lions
|
Högland A,B,C - Höglands tigrar
vs
Järved Jollen - Järved Lions
4
-
1
|
|
0
|
3 Mix
3_A
|
09:40
|
Par
tmp
|
Domsjö Solen 3GB - FC Domsjö
|
Domsjö - Domsjö United
|
Domsjö Solen 3GB - FC Domsjö
vs
Domsjö - Domsjö United
4
-
1
|
|
0
|
3 Mix
3_A
|
10:00
|
Par
tmp
|
Alne B - Alne Players
|
Hållänget 3 - Tallen
|
Alne B - Alne Players
vs
Hållänget 3 - Tallen
2
-
2
|
|
0
|
2 Mix
2_B
|
10:00
|
Äng
tmp
|
Alne Ekorren/Lodjuret - Målgörarna
|
Hållänget - Hållänget vit
|
Alne Ekorren/Lodjuret - Målgörarna
vs
Hållänget - Hållänget vit
1
-
6
|
|
0
|
5 Pojkar
5P_A
|
10:00
|
Nol
tmp
|
Alne AB - Kyllingarna FC
|
Sörliden 5A - Grabbarna
|
Alne AB - Kyllingarna FC
vs
Sörliden 5A - Grabbarna
7
-
0
|
|
0
|
4 Flickor
4F_A
|
10:20
|
Nol
tmp
|
Mellansel - Polkagrisarna
|
Alne 4A-B - FC Alne
|
Mellansel - Polkagrisarna
vs
Alne 4A-B - FC Alne
0
-
2
|
|
0
|
2 Mix
2_B
|
10:20
|
Äng
tmp
|
Sund Örnen - Havsörnarna
|
Domsjö Rönnen - Wild kids
|
Sund Örnen - Havsörnarna
vs
Domsjö Rönnen - Wild kids
0
-
2
|
|
0
|
3 Mix
3_A
|
10:20
|
Par
tmp
|
Örnsköld Verdi - Örnarna
|
Myckling Blomman - Flower Power
|
Örnsköld Verdi - Örnarna
vs
Myckling Blomman - Flower Power
1
-
2
|
|
0
|
3 Mix
3_B
|
10:40
|
Par
tmp
|
Sörliden 3 - Asagudarna
|
Järved - Segelbåten
|
Sörliden 3 - Asagudarna
vs
Järved - Segelbåten
0
-
2
|
|
0
|
2 Mix
2_B
|
10:40
|
Äng
tmp
|
Sund Nyckelpigan - Nyckelpigan
|
Skärpe 2 - Ullis kämpar
|
Sund Nyckelpigan - Nyckelpigan
vs
Skärpe 2 - Ullis kämpar
3
-
1
|
|
0
|
4 Flickor
4F_A
|
10:40
|
Nol
tmp
|
Själevad 4:an - Sportsikarna
|
Domsjö - Domsjö stars
|
Själevad 4:an - Sportsikarna
vs
Domsjö - Domsjö stars
0
-
1
|
|
0
|
4 Flickor
4F_A
|
11:00
|
Nol
tmp
|
Änget Åk 4 - Änget girl power
|
Järved - Tiger girls
|
Änget Åk 4 - Änget girl power
vs
Järved - Tiger girls
0
-
1
|
|
0
|
2 Mix
2_A
|
11:00
|
Äng
tmp
|
Alne Rådjuret/Björnen - Alne Stars
|
Järved - Fotbollsstjärnorna
|
Alne Rådjuret/Björnen - Alne Stars
vs
Järved - Fotbollsstjärnorna
3
-
2
|
|
0
|
3 Mix
3_B
|
11:00
|
Par
tmp
|
Högland 3 A - Högland tigers
|
Alne 3-4 A - The kings of Alne
|
Högland 3 A - Högland tigers
vs
Alne 3-4 A - The kings of Alne
1
-
2
|
|
0
|
3 Mix
3_B
|
11:20
|
Par
tmp
|
Domsjö - Domsjö City
|
Sund Bofinken - Red Army
|
Domsjö - Domsjö City
vs
Sund Bofinken - Red Army
2
-
0
|
|
0
|
2 Mix
2_A
|
11:20
|
Äng
tmp
|
Hållänget - Hållänget röd
|
Sund Örnen - Kungsörnarna
|
Hållänget - Hållänget röd
vs
Sund Örnen - Kungsörnarna
3
-
0
|
|
0
Semi 1
|
4 Pojkar
|
11:20
|
Nol
tmp
|
Domsjö 4CL - Domsjö Pajka
|
Änget AB - Änget Lions
|
Domsjö 4CL - Domsjö Pajka
vs
Änget AB - Änget Lions
1
-
0
|
|
0
Semi 2
|
4 Pojkar
|
11:40
|
Nol
tmp
|
Själevad - Själevads 01:or
|
Änget AB - Änget Tigers
|
Själevad - Själevads 01:or
vs
Änget AB - Änget Tigers
6
-
3
|
|
0
|
2 Mix
2_A
|
11:40
|
Äng
tmp
|
Sörliden - Skorpionerna
|
Skärpe 2 - Helenas kämpar
|
Sörliden - Skorpionerna
vs
Skärpe 2 - Helenas kämpar
1
-
2
|
|
0
|
3 Mix
3_A
|
11:40
|
Par
tmp
|
Alne B - Alne Players
|
Domsjö Solen 3GB - FC Domsjö
|
Alne B - Alne Players
vs
Domsjö Solen 3GB - FC Domsjö
3
-
1
|
|
0
|
3 Mix
3_A
|
12:00
|
Par
tmp
|
Hållänget 3 - Tallen
|
Domsjö - Domsjö United
|
Hållänget 3 - Tallen
vs
Domsjö - Domsjö United
5
-
0
|
|
0
|
2 Mix
2_A
|
12:00
|
Äng
tmp
|
Alne Rådjuret/Björnen - Alne Stars
|
Högland - Zlatan Kickers
|
Alne Rådjuret/Björnen - Alne Stars
vs
Högland - Zlatan Kickers
3
-
0
|
|
0
Kval till final
|
5 Pojkar
|
12:00
|
Nol
tmp
|
Alne AB - Brocolli FC
|
Sörliden 5A - Grabbarna
|
Alne AB - Brocolli FC
vs
Sörliden 5A - Grabbarna
4
-
0
|
|
0
|
5 Flickor
5F_A
|
12:20
|
Nol
tmp
|
Sund 5 CN- Red Bull
|
Sund KH - Tigers
|
Sund 5 CN- Red Bull
vs
Sund KH - Tigers
1
-
0
|
|
0
|
2 Mix
2_B
|
12:20
|
Äng
tmp
|
Högland A -Milan boys and girls
|
Alne Ekorren/Lodjuret - Målgörarna
|
Högland A -Milan boys and girls
vs
Alne Ekorren/Lodjuret - Målgörarna
0
-
3
|
|
0
|
3 Mix
3_A
|
12:20
|
Par
tmp
|
Örnsköld Verdi - Örnarna
|
Sund Svalan - Svalan
|
Örnsköld Verdi - Örnarna
vs
Sund Svalan - Svalan
1
-
2
|
|
0
|
2 Mix
2_B
|
12:40
|
Äng
tmp
|
Sund Nyckelpigan - Nyckelpigan
|
Sund Örnen - Havsörnarna
|
Sund Nyckelpigan - Nyckelpigan
vs
Sund Örnen - Havsörnarna
4
-
0
|
|
0
|
5 Flickor
5F_A
|
12:40
|
Nol
tmp
|
Alne 5 A B - Hotgirls
|
Högland 5 - Höglands 5:orna
|
Alne 5 A B - Hotgirls
vs
Högland 5 - Höglands 5:orna
0
-
2
|
|
0
Semi 1
|
4 Flickor
|
13:00
|
Nol
tmp
|
Alne 4A-B - FC Alne
|
Änget Åk 4 - Änget girl power
|
Alne 4A-B - FC Alne
vs
Änget Åk 4 - Änget girl power
3
-
1
|
|
0
|
2 Mix
2_B
|
13:00
|
Äng
tmp
|
Skärpe 2 - Ullis kämpar
|
Domsjö Rönnen - Wild kids
|
Skärpe 2 - Ullis kämpar
vs
Domsjö Rönnen - Wild kids
0
-
2
|
|
0
Semi 1
|
3 Mix
|
13:00
|
Par
tmp
|
Alne B - Alne Players
|
Domsjö - Domsjö City
|
Alne B - Alne Players
vs
Domsjö - Domsjö City
3
-
0
|
|
0
Semi 2
|
3 Mix
|
13:20
|
Par
tmp
|
Alne 3-4 A - The kings of Alne
|
Sund Svalan - Svalan
|
Alne 3-4 A - The kings of Alne
vs
Sund Svalan - Svalan
4
-
5
|
|
0
|
2 Mix
2_B
|
13:20
|
Äng
tmp
|
Högland A -Milan boys and girls
|
Hållänget - Hållänget vit
|
Högland A -Milan boys and girls
vs
Hållänget - Hållänget vit
0
-
0
|
|
0
Semi 2
|
4 Flickor
|
13:20
|
Nol
tmp
|
Järved - Tiger girls
|
Mellansel - Polkagrisarna
|
Järved - Tiger girls
vs
Mellansel - Polkagrisarna
3
-
1
|
|
0
Final
|
4 Pojkar
|
13:40
|
Nol
tmp
|
Domsjö 4CL - Domsjö Pajka
|
Själevad - Själevads 01:or
|
Domsjö 4CL - Domsjö Pajka
vs
Själevad - Själevads 01:or
1
-
2
|
|
0
Semi 1
|
0-1 Mix
|
13:40
|
Äng
tmp
|
Alne Björnen - Real Alne
|
Högland A,B,C - Höglands tigrar
|
Alne Björnen - Real Alne
vs
Högland A,B,C - Höglands tigrar
8
-
0
|
|
0
Final
|
3 Mix
|
13:40
|
Par
tmp
|
Alne B - Alne Players
|
Sund Svalan - Svalan
|
Alne B - Alne Players
vs
Sund Svalan - Svalan
5
-
2
|
|
0
Semi 2
|
0-1 Mix
|
14:00
|
Äng
tmp
|
Hållänget Lönnen - Lönnarna
|
Myckling 1 b - Prickarna
|
Hållänget Lönnen - Lönnarna
vs
Myckling 1 b - Prickarna
5
-
2
|
|
0
Final
|
4 Flickor
|
14:00
|
Nol
tmp
|
Alne 4A-B - FC Alne
|
Järved - Tiger girls
|
Alne 4A-B - FC Alne
vs
Järved - Tiger girls
3
-
2
|
|
0
Semi 1
|
5 Flickor
|
14:20
|
Nol
tmp
|
Högland 5 - Höglands 5:orna
|
Sund KH - Tigers
|
Högland 5 - Höglands 5:orna
vs
Sund KH - Tigers
1
-
0
|
|
0
Semi 1
|
2 Mix
|
14:20
|
Äng
tmp
|
Alne Rådjuret/Björnen - Alne Stars
|
Hållänget - Hållänget vit
|
Alne Rådjuret/Björnen - Alne Stars
vs
Hållänget - Hållänget vit
0
-
1
|
|
0
Semi 2
|
2 Mix
|
14:40
|
Äng
tmp
|
Sund Nyckelpigan - Nyckelpigan
|
Hållänget - Hållänget röd
|
Sund Nyckelpigan - Nyckelpigan
vs
Hållänget - Hållänget röd
2
-
3
|
|
0
Semi 2
|
5 Flickor
|
14:40
|
Nol
tmp
|
Alne 5 A B - Hotgirls
|
Sund 5 CN- Red Bull
|
Alne 5 A B - Hotgirls
vs
Sund 5 CN- Red Bull
0
-
2
|
|
0
Final
|
5 Pojkar
|
15:00
|
Nol
tmp
|
Alne AB - Kyllingarna FC
|
Alne AB - Brocolli FC
|
Alne AB - Kyllingarna FC
vs
Alne AB - Brocolli FC
0
-
3
|
|
0
Final
|
0-1 Mix
|
15:00
|
Äng
tmp
|
Alne Björnen - Real Alne
|
Hållänget Lönnen - Lönnarna
|
Alne Björnen - Real Alne
vs
Hållänget Lönnen - Lönnarna
6
-
1
|
|
0
Final
|
2 Mix
|
15:20
|
Äng
tmp
|
Hållänget - Hållänget vit
|
Hållänget - Hållänget röd
|
Hållänget - Hållänget vit
vs
Hållänget - Hållänget röd
1
-
3
|
|
0
Final
|
5 Flickor
|
15:20
|
Nol
tmp
|
Högland 5 - Höglands 5:orna
|
Sund 5 CN- Red Bull
|
Högland 5 - Höglands 5:orna
vs
Sund 5 CN- Red Bull
1
-
0
|
|