cuponline.se beta

Kör CupOnline nästa version! CupOnline-BETA finns här. Samma funktion – ny design.

Läs mer här

Bauer Tretyak Latvia Invite 2012
Date:
Organizer:
Sport:
Location:
Age:
2 - 5 aug 2012
Bauer Euro Invite
Ishockey
Riga, Latvia
U10, U11, U12, U13, U14, U15,U16

Games 

 
Choose games
Gameday:   Class: Group:
Type of game: Arena:
 = Game not started     = Game in progress     = Game played     = Scoresheet    



Gno Round Time Group/Class Game Arena Home team Away team Res.  
Friday 3 August
1 1 07:30 G:A, 1996 Inbox LV White Bears 1996  Lat 1996 R  7-2 Finished
1 1 08:00 G:A, 2002 Akademija Loko 2002  Espoo 2002  5-0 Finished
1 1 08:00 G:A, 2001 Volvo B RBK Red 2001  Lat 2001 W  8-5 Finished
1 1 08:00 G:B, 2000 Arena Riga Loko 2000  RBK White 2000  3-5 Finished
1 1 08:00 G:B, 1999 Riga No.55 RBK White 1999  Lat 1999 R  11-0 Finished
1 1 09:00 G:A, 1997 Ogre Lat 1997 R  Loko 1997  4-6 Finished
1 1 09:20 G:A, 1998 Volvo A Espoo 1998  Lat 1998 W  4-3 Finished
2 1 09:20 G:A, 1996 Inbox LV Bauer 1996  Loko 1996  0-4 Finished
2 1 09:40 G:A, 2001 Volvo B Bauer 2001  Lat 2001 R  7-3 Finished
2 1 09:40 G:B, 2000 Arena Riga Bauer 2000  Lat 2000 W  5-1 Finished
2 1 09:40 G:B, 1999 Riga No.55 Espoo 1999  Loko 1999  3-2 Finished
2 1 10:50 G:A, 1997 Ogre Espoo 1997  Lat 1997 W  3-2 Finished
2 1 11:10 G:A, 1998 Volvo A Bauer 1998  Lat 1998 R  2-1 Finished
2 1 11:20 G:A, 2002 Akademija Lat 2002 R  Lat 2002 W  5-13 Finished
3 1 11:20 G:A, 2001 Volvo B RBK White 2001  Espoo 2001  5-6 Finished
3 1 11:20 G:A, 2000 Arena Riga Espoo 2000  RBK Red 2000  5-6 Finished
3 1 11:20 G:A, 1999 Riga No.55 Lat 1999 W  RBK Red 1999  4-8 Finished
3 1 13:00 G:A, 2002 Akademija Bauer 2002  Loko 2002  4-7 Finished
3 1 13:00 G:A, 1998 Volvo A Loko 1998  RBK White 1998  2-9 Finished
3 1 13:00 G:A, 1996 Inbox LV Lat 1996 W  White Bears 1996  7-4 Finished
4 1 13:00 G:A, 2001 Volvo B Estonia 2001  RBK Red 2001  9-5 Finished
4 1 13:00 G:A, 2000 Arena Riga Lat 2000 R  West 2000  1-12 Finished
4 1 13:00 G:A, 1999 Riga No.55 Yuzhniy Ural 1999  Bauer 1999  1-9 Finished
3 1 14:00 G:A, 1997 Ogre White Bears 1997  Lat 1997 R  3-1 Finished
5 1 14:40 G:A, 2001 Volvo B Lat 2001 R  RBK White 2001  3-2 Finished
5 1 14:40 G:B, 2000 Arena Riga Lat 2000 W  Loko 2000  3-7 Finished
5 1 14:40 G:B, 1999 Riga No.55 Loko 1999  RBK White 1999  3-2 Finished
4 1 14:50 G:A, 1998 Volvo A Krilya Sovetov 1998  Espoo 1998  6-4 Finished
4 1 15:50 G:A, 1997 Ogre Loko 1997  Espoo 1997  6-1 Finished
4 1 16:20 G:A, 2002 Akademija Espoo 2002  Lat 2002 R  4-4 Finished
6 1 16:20 G:A, 2001 Volvo B Lat 2001 W  Bauer 2001  2-10 Finished
6 1 16:20 G:B, 2000 Arena Riga RBK White 2000  Bauer 2000  4-3 Finished
6 1 16:20 G:B, 1999 Riga No.55 Lat 1999 R  Espoo 1999  2-15 Finished
4 1 16:40 G:A, 1996 Inbox LV Lat 1996 R  Bauer 1996  4-2 Finished
6 1 16:40 G:A, 1998 Volvo A Lat 1998 W  Bauer 1998  2-3 Finished
5 1 18:00 G:A, 2002 Akademija Lat 2002 W  Bauer 2002  3-5 Finished
7 1 18:00 G:A, 2001 Volvo B Espoo 2001  Estonia 2001  11-2 Finished
7 1 18:00 G:A, 2000 Arena Riga West 2000  Espoo 2000  6-2 Finished
7 1 18:00 G:A, 1999 Riga No.55 Bauer 1999  Lat 1999 W  6-3 Finished
5 1 18:30 G:A, 1998 Volvo A Lat 1998 R  Loko 1998  1-7 Finished
5 2 18:30 G:A, 1996 Inbox LV Loko 1996  Lat 1996 W  2-5 Finished
5 1 18:50 G:A, 1997 Ogre Lat 1997 W  White Bears 1997  4-4 Finished
8 1 19:40 G:A, 2000 Arena Riga RBK Red 2000  Lat 2000 R  7-3 Finished
8 1 19:40 G:A, 1999 Riga No.55 RBK Red 1999  Yuzhniy Ural 1999  3-5 Finished
7 1 20:20 G:A, 1998 Volvo A RBK White 1998  Krilya Sovetov 1998  3-6 Finished


    About languages © CoreIT (KärnIT AB) Admin