Skolcupen 2012
Date:
Organizer:
Sport:
Location:
Age:
21-22 april 2012
BK Örnen
Fotboll
Örnsköldsvik
Skolklasser miniettan-femman

Games 

 
Choose games
Gameday:   Class: Group:
Type of game: Arena:
 = Game not started     = Game in progress     = Game played     = Scoresheet    



Time Group/Class Game Arena Home team Away team Res.  
Saturday 21 April
08:00 G:0-1_A Äng Sörliden tigers  Skärpe tigers  0-0 Finished
08:00 G:2_A Par Järved Fotbollsstjärnorna  Sund Kungsörnarna  3-2 Finished
08:00 G:4F_A Nol Mellansel Polkagrisarna  Domsjö stars  3-0 Finished
08:20 G:0-1_A Äng Alne Real Alne  Hållänget Smurfarna  1-1 Finished
08:20 G:2_A Par Högland Zlatan Kickers  Hållänget röd  1-6 Finished
08:20 G:4F_A Nol Alne FC Alne  Änget girl power  5-0 Finished
08:40 G:0-1_A Äng Järved Dragons  Myckling Prickarna  1-2 Finished
08:40 G:2_A Par Sörliden Skorpionerna  Alne Stars  0-4 Finished
08:40 G:4F_A Nol Järved Tiger girls  Själevad Sportsikarna  3-0 Finished
09:00 G:0-1_B Äng Höglands tigrar  Moskolan F-1  2-1 Finished
09:00 G:2_A Par Skärpe Helenas kämpar  Järved Fotbollsstjärnorna  1-3 Finished
09:00 G:4P_A Nol Sund Lärkan  Alne 4 B Stars  0-0 Finished
09:20 G:0-1_B Äng Alne Rådjuret Stars  Hållänget Lönnarna  0-4 Finished
09:20 G:2_A Par Högland Zlatan Kickers  Sörliden Skorpionerna  1-1 Finished
09:20 G:4P_A Nol Själevads 01:or  Änget Tigers  2-0 Finished
09:40 G:0-1_A Äng Hållänget Smurfarna  Sörliden tigers  6-0 Finished
09:40 G:2_A Par Sund Kungsörnarna  Alne Stars  1-8 Finished
09:40 G:4P_A Nol Änget Lions  Domsjö Pajka  1-0 Finished
10:00 G:0-1_A Äng Alne Real Alne  Myckling Prickarna  2-1 Finished
10:00 G:2_A Par Hållänget röd  Skärpe Helenas kämpar  6-0 Finished
10:00 G:4P_A Nol Järved Red bulls  Sund Lärkan  2-1 Finished
10:20 G:0-1_A Äng Skärpe tigers  Järved Dragons  1-3 Finished
10:20 G:2_B Par Alne Målgörarna  Sund Havsörnarna  2-3 Finished
10:20 G:4P_A Nol Själevads 01:or  Änget Lions  2-0 Finished
10:40 G:0-1_B Äng Järved Lions  Moskolan F-1  2-0 Finished
10:40 G:2_B Par Hållänget vit  Sund Nyckelpigan  1-2 Finished
10:40 G:4P_A Nol Alne 4 B Stars  Domsjö Pajka  0-5 Finished
11:00 G:0-1_B Äng Hållänget Lönnarna  Höglands tigrar  8-0 Finished
11:00 G:2_B Par Skärpe Ullis kämpar  Högland Milan boys and girls  0-0 Finished
11:00 G:4P_A Nol Änget Tigers  Järved Red bulls  1-0 Finished
11:20 G:0-1_A Äng Myckling Prickarna  Sörliden tigers  2-0 Finished
11:20 G:2_B Par Domsjö Wild kids  Alne Målgörarna  0-1 Finished
11:20 G:5F_A Nol Sund Tigers  Höglands 5:orna  0-4 Finished
11:40 G:0-1_A Äng Järved Dragons  Alne Real Alne  2-8 Finished
11:40 G:2_B Par Hållänget vit  Skärpe Ullis kämpar  3-2 Finished
11:40 G:5F_A Nol Alne Hotgirls  Sund Red Bull  1-0 Finished
12:00 G:0-1_A Äng Skärpe tigers  Hållänget Smurfarna  3-1 Finished
12:00 G:2_B Par Sund Havsörnarna  Högland Milan boys and girls  2-7 Finished
12:00 G:5P_A Nol Sörliden Grabbarna  Alne Kyllingarna FC  0-5 Finished
12:20 G:0-1_B Äng Alne Rådjuret Stars  Järved Lions  4-0 Finished
12:20 G:2_B Par Sund Nyckelpigan  Domsjö Wild kids  8-2 Finished
12:20 G:4F_A Nol Änget girl power  Mellansel Polkagrisarna  0-0 Finished
12:40 G:0-1_B Äng Moskolan F-1  Hållänget Lönnarna  0-9 Finished
12:40 G:3_A Par Myckling Flower Power  Domsjö FC Domsjö  2-2 Finished
12:40 G:4F_A Nol Alne FC Alne  Själevad Sportsikarna  3-0 Finished
13:00 G:0-1_A Äng Järved Dragons  Sörliden tigers  8-0 Finished
13:00 G:3_A Par Sund Svalan  Alne Players  2-4 Finished
13:00 G:5P_A Nol Alne Brocolli FC  Sörliden Grabbarna  10-1 Finished
13:20 G:0-1_A Äng Myckling Prickarna  Hållänget Smurfarna  0-4 Finished
13:20 G:3_A Par Hållänget Tallen  Örnsköld Örnarna  1-3 Finished
13:20 G:4F_A Nol Domsjö stars  Järved Tiger girls  0-5 Finished
13:40 G:0-1_A Äng Skärpe tigers  Alne Real Alne  1-3 Finished
13:40 G:3_A Par Domsjö United  Myckling Flower Power  1-4 Finished
13:40 G:4F_A Nol Själevad Sportsikarna  Mellansel Polkagrisarna  0-4 Finished
14:00 G:0-1_B Äng Alne Rådjuret Stars  Höglands tigrar  1-2 Finished
14:00 G:3_B Par Sörliden Asagudarna  Alne The kings of Alne  1-1 Finished
14:00 G:5P_A Nol Alne Kyllingarna FC  Alne Brocolli FC  2-1 Finished
14:20 G:2_A Äng Högland Zlatan Kickers  Sund Kungsörnarna  3-2 Finished
14:20 G:3_B Par Järved Segelbåten  Domsjö City  1-1 Finished
14:20 G:4F_A Nol Järved Tiger girls  Mellansel Polkagrisarna  0-0 Finished
14:40 G:2_A Äng Järved Fotbollsstjärnorna  Hållänget röd  1-3 Finished
14:40 G:3_B Par Sund Red Army  Högland tigers  1-2 Finished
14:40 G:4F_A Nol Domsjö stars  Änget girl power  0-1 Finished
15:00 G:2_A Äng Skärpe Helenas kämpar  Alne Stars  0-2 Finished
15:00 G:3_A Par Sund Svalan  Hållänget Tallen  1-1 Finished
15:00 G:4P_A Nol Själevads 01:or  Alne 4 B Stars  3-0 Finished
15:20 G:2_A Äng Sörliden Skorpionerna  Järved Fotbollsstjärnorna  1-6 Finished
15:20 G:3_A Par Domsjö FC Domsjö  Örnsköld Örnarna  2-2 Finished
15:20 G:4P_A Nol Sund Lärkan  Änget Tigers  2-3 Finished
15:40 G:2_B Äng Hållänget vit  Sund Havsörnarna  3-2 Finished
15:40 G:3_A Par Alne Players  Domsjö United  7-1 Finished
15:40 G:4P_A Nol Järved Red bulls  Domsjö Pajka  0-3 Finished
16:00 G:2_B Äng Alne Målgörarna  Sund Nyckelpigan  1-1 Finished
16:00 G:3_B Par Domsjö City  Sörliden Asagudarna  2-0 Finished
16:00 G:4P_A Nol Änget Lions  Sund Lärkan  1-2 Finished
16:20 G:2_B Äng Domsjö Wild kids  Högland Milan boys and girls  0-5 Finished
16:20 G:3_B Par Järved Segelbåten  Högland tigers  1-2 Finished
16:20 G:4P_A Nol Järved Red bulls  Själevads 01:or  0-3 Finished
16:40 G:2_B Äng Skärpe Ullis kämpar  Alne Målgörarna  1-1 Finished
16:40 G:3_B Par Alne The kings of Alne  Sund Red Army  5-1 Finished
16:40 G:4P_A Nol Domsjö Pajka  Änget Tigers  4-0 Finished
17:00 G:2_A Äng Skärpe Helenas kämpar  Högland Zlatan Kickers  4-0 Finished
17:00 G:3_A Par Sund Svalan  Domsjö FC Domsjö  3-0 Finished
17:00 G:4P_A Nol Alne 4 B Stars  Änget Lions  0-0 Finished
17:20 G:2_A Äng Alne Stars  Hållänget röd  3-1 Finished
17:20 G:3_A Par Myckling Flower Power  Alne Players  0-3 Finished
17:20 G:5F_A Nol Sund Tigers  Alne Hotgirls  0-0 Finished
17:40 G:2_A Äng Sund Kungsörnarna  Sörliden Skorpionerna  5-1 Finished
17:40 G:3_A Par Domsjö United  Örnsköld Örnarna  0-4 Finished
17:40 G:5F_A Nol Höglands 5:orna  Sund Red Bull  4-0 Finished
18:00 G:2_B Äng Domsjö Wild kids  Hållänget vit  2-5 Finished
18:00 G:3_A Par Hållänget Tallen  Myckling Flower Power  3-1 Finished
18:00 G:4P_A Nol Sund Lärkan  Själevads 01:or  1-2 Finished
18:20 G:2_B Äng Högland Milan boys and girls  Sund Nyckelpigan  0-5 Finished
18:20 G:3_B Par Högland tigers  Sörliden Asagudarna  1-0 Finished
18:20 G:4P_A Nol Alne 4 B Stars  Järved Red bulls  1-0 Finished
18:40 G:2_B Äng Sund Havsörnarna  Skärpe Ullis kämpar  0-0 Finished
18:40 G:3_B Par Sund Red Army  Järved Segelbåten  2-3 Finished
18:40 G:4P_A Nol Änget Tigers  Änget Lions  4-2 Finished
19:00 G:2_A Äng Järved Fotbollsstjärnorna  Högland Zlatan Kickers  4-1 Finished
19:00 G:3_B Par Alne The kings of Alne  Domsjö City  5-0 Finished
19:00 G:4F_A Nol Järved Tiger girls  Alne FC Alne  0-0 Finished
19:20 G:2_A Äng Sund Kungsörnarna  Skärpe Helenas kämpar  1-2 Finished
19:20 G:3_A Par Domsjö United  Sund Svalan  2-5 Finished
19:20 G:4F_A Nol Själevad Sportsikarna  Änget girl power  2-2 Finished
19:40 G:2_A Äng Hållänget röd  Sörliden Skorpionerna  4-0 Finished
19:40 G:3_A Par Örnsköld Örnarna  Alne Players  0-1 Finished
19:40 G:4F_A Nol Domsjö stars  Alne FC Alne  1-3 Finished


    About languages © CoreIT (KärnIT AB) Admin