Skolcupen 2012
Fotboll
21-22 april 2012
Skolklasser miniettan-femman
Matchdag
Klass
Grupp
Matchtyp
Arena

# Tid Arena Hemmalag Bortalag Resultat
2012-04-21
0-1 Mix 0-1_A 08:00 tmp Sörliden miniettan - Sörliden tigers Sörliden miniettan - Sörliden tigers vs Skärpe - Skärpe tigers 0 - 0
4 Flickor 4F_A 08:00 tmp Mellansel - Polkagrisarna Mellansel - Polkagrisarna vs Domsjö - Domsjö stars 3 - 0
2 Mix 2_A 08:00 tmp Järved - Fotbollsstjärnorna Järved - Fotbollsstjärnorna vs Sund Örnen - Kungsörnarna 3 - 2
2 Mix 2_A 08:20 tmp Högland - Zlatan Kickers Högland - Zlatan Kickers vs Hållänget - Hållänget röd 1 - 6
4 Flickor 4F_A 08:20 tmp Alne 4A-B - FC Alne Alne 4A-B - FC Alne vs Änget Åk 4 - Änget girl power 5 - 0
0-1 Mix 0-1_A 08:20 tmp Alne Björnen - Real Alne Alne Björnen - Real Alne vs Hållänget Björken/Alen - Smurfarna 1 - 1
0-1 Mix 0-1_A 08:40 tmp Järved Skutan - Järved Dragons Järved Skutan - Järved Dragons vs Myckling 1 b - Prickarna 1 - 2
4 Flickor 4F_A 08:40 tmp Järved - Tiger girls Järved - Tiger girls vs Själevad 4:an - Sportsikarna 3 - 0
2 Mix 2_A 08:40 tmp Sörliden - Skorpionerna Sörliden - Skorpionerna vs Alne Rådjuret/Björnen - Alne Stars 0 - 4
2 Mix 2_A 09:00 tmp Skärpe 2 - Helenas kämpar Skärpe 2 - Helenas kämpar vs Järved - Fotbollsstjärnorna 1 - 3
4 Pojkar 4P_A 09:00 tmp Sund - Lärkan Sund - Lärkan vs Alne 4B - Alne 4 B Stars 0 - 0
0-1 Mix 0-1_B 09:00 tmp Högland A,B,C - Höglands tigrar Högland A,B,C - Höglands tigrar vs Moskolan - Moskolan F-1 2 - 1
0-1 Mix 0-1_B 09:20 tmp Alne Rådjuret - Rådjuret Stars Alne Rådjuret - Rådjuret Stars vs Hållänget Lönnen - Lönnarna 0 - 4
4 Pojkar 4P_A 09:20 tmp Själevad - Själevads 01:or Själevad - Själevads 01:or vs Änget AB - Änget Tigers 2 - 0
2 Mix 2_A 09:20 tmp Högland - Zlatan Kickers Högland - Zlatan Kickers vs Sörliden - Skorpionerna 1 - 1
2 Mix 2_A 09:40 tmp Sund Örnen - Kungsörnarna Sund Örnen - Kungsörnarna vs Alne Rådjuret/Björnen - Alne Stars 1 - 8
4 Pojkar 4P_A 09:40 tmp Änget AB - Änget Lions Änget AB - Änget Lions vs Domsjö 4CL - Domsjö Pajka 1 - 0
0-1 Mix 0-1_A 09:40 tmp Hållänget Björken/Alen - Smurfarna Hållänget Björken/Alen - Smurfarna vs Sörliden miniettan - Sörliden tigers 6 - 0
0-1 Mix 0-1_A 10:00 tmp Alne Björnen - Real Alne Alne Björnen - Real Alne vs Myckling 1 b - Prickarna 2 - 1
4 Pojkar 4P_A 10:00 tmp Järved Färjan - Red bulls Järved Färjan - Red bulls vs Sund - Lärkan 2 - 1
2 Mix 2_A 10:00 tmp Hållänget - Hållänget röd Hållänget - Hållänget röd vs Skärpe 2 - Helenas kämpar 6 - 0
2 Mix 2_B 10:20 tmp Alne Ekorren/Lodjuret - Målgörarna Alne Ekorren/Lodjuret - Målgörarna vs Sund Örnen - Havsörnarna 2 - 3
4 Pojkar 4P_A 10:20 tmp Själevad - Själevads 01:or Själevad - Själevads 01:or vs Änget AB - Änget Lions 2 - 0
0-1 Mix 0-1_A 10:20 tmp Skärpe - Skärpe tigers Skärpe - Skärpe tigers vs Järved Skutan - Järved Dragons 1 - 3
0-1 Mix 0-1_B 10:40 tmp Järved Jollen - Järved Lions Järved Jollen - Järved Lions vs Moskolan - Moskolan F-1 2 - 0
4 Pojkar 4P_A 10:40 tmp Alne 4B - Alne 4 B Stars Alne 4B - Alne 4 B Stars vs Domsjö 4CL - Domsjö Pajka 0 - 5
2 Mix 2_B 10:40 tmp Hållänget - Hållänget vit Hållänget - Hållänget vit vs Sund Nyckelpigan - Nyckelpigan 1 - 2
2 Mix 2_B 11:00 tmp Skärpe 2 - Ullis kämpar Skärpe 2 - Ullis kämpar vs Högland A -Milan boys and girls 0 - 0
4 Pojkar 4P_A 11:00 tmp Änget AB - Änget Tigers Änget AB - Änget Tigers vs Järved Färjan - Red bulls 1 - 0
0-1 Mix 0-1_B 11:00 tmp Hållänget Lönnen - Lönnarna Hållänget Lönnen - Lönnarna vs Högland A,B,C - Höglands tigrar 8 - 0
0-1 Mix 0-1_A 11:20 tmp Myckling 1 b - Prickarna Myckling 1 b - Prickarna vs Sörliden miniettan - Sörliden tigers 2 - 0
5 Flickor 5F_A 11:20 tmp Sund KH - Tigers Sund KH - Tigers vs Högland 5 - Höglands 5:orna 0 - 4
2 Mix 2_B 11:20 tmp Domsjö Rönnen - Wild kids Domsjö Rönnen - Wild kids vs Alne Ekorren/Lodjuret - Målgörarna 0 - 1
2 Mix 2_B 11:40 tmp Hållänget - Hållänget vit Hållänget - Hållänget vit vs Skärpe 2 - Ullis kämpar 3 - 2
5 Flickor 5F_A 11:40 tmp Alne 5 A B - Hotgirls Alne 5 A B - Hotgirls vs Sund 5 CN- Red Bull 1 - 0
0-1 Mix 0-1_A 11:40 tmp Järved Skutan - Järved Dragons Järved Skutan - Järved Dragons vs Alne Björnen - Real Alne 2 - 8
0-1 Mix 0-1_A 12:00 tmp Skärpe - Skärpe tigers Skärpe - Skärpe tigers vs Hållänget Björken/Alen - Smurfarna 3 - 1
5 Pojkar 5P_A 12:00 tmp Sörliden 5A - Grabbarna Sörliden 5A - Grabbarna vs Alne AB - Kyllingarna FC 0 - 5
2 Mix 2_B 12:00 tmp Sund Örnen - Havsörnarna Sund Örnen - Havsörnarna vs Högland A -Milan boys and girls 2 - 7
2 Mix 2_B 12:20 tmp Sund Nyckelpigan - Nyckelpigan Sund Nyckelpigan - Nyckelpigan vs Domsjö Rönnen - Wild kids 8 - 2
4 Flickor 4F_A 12:20 tmp Änget Åk 4 - Änget girl power Änget Åk 4 - Änget girl power vs Mellansel - Polkagrisarna 0 - 0
0-1 Mix 0-1_B 12:20 tmp Alne Rådjuret - Rådjuret Stars Alne Rådjuret - Rådjuret Stars vs Järved Jollen - Järved Lions 4 - 0
0-1 Mix 0-1_B 12:40 tmp Moskolan - Moskolan F-1 Moskolan - Moskolan F-1 vs Hållänget Lönnen - Lönnarna 0 - 9
4 Flickor 4F_A 12:40 tmp Alne 4A-B - FC Alne Alne 4A-B - FC Alne vs Själevad 4:an - Sportsikarna 3 - 0
3 Mix 3_A 12:40 tmp Myckling Blomman - Flower Power Myckling Blomman - Flower Power vs Domsjö Solen 3GB - FC Domsjö 2 - 2
3 Mix 3_A 13:00 tmp Sund Svalan - Svalan Sund Svalan - Svalan vs Alne B - Alne Players 2 - 4
5 Pojkar 5P_A 13:00 tmp Alne AB - Brocolli FC Alne AB - Brocolli FC vs Sörliden 5A - Grabbarna 10 - 1
0-1 Mix 0-1_A 13:00 tmp Järved Skutan - Järved Dragons Järved Skutan - Järved Dragons vs Sörliden miniettan - Sörliden tigers 8 - 0
0-1 Mix 0-1_A 13:20 tmp Myckling 1 b - Prickarna Myckling 1 b - Prickarna vs Hållänget Björken/Alen - Smurfarna 0 - 4
4 Flickor 4F_A 13:20 tmp Domsjö - Domsjö stars Domsjö - Domsjö stars vs Järved - Tiger girls 0 - 5
3 Mix 3_A 13:20 tmp Hållänget 3 - Tallen Hållänget 3 - Tallen vs Örnsköld Verdi - Örnarna 1 - 3
3 Mix 3_A 13:40 tmp Domsjö - Domsjö United Domsjö - Domsjö United vs Myckling Blomman - Flower Power 1 - 4
4 Flickor 4F_A 13:40 tmp Själevad 4:an - Sportsikarna Själevad 4:an - Sportsikarna vs Mellansel - Polkagrisarna 0 - 4
0-1 Mix 0-1_A 13:40 tmp Skärpe - Skärpe tigers Skärpe - Skärpe tigers vs Alne Björnen - Real Alne 1 - 3
0-1 Mix 0-1_B 14:00 tmp Alne Rådjuret - Rådjuret Stars Alne Rådjuret - Rådjuret Stars vs Högland A,B,C - Höglands tigrar 1 - 2
5 Pojkar 5P_A 14:00 tmp Alne AB - Kyllingarna FC Alne AB - Kyllingarna FC vs Alne AB - Brocolli FC 2 - 1
3 Mix 3_B 14:00 tmp Sörliden 3 - Asagudarna Sörliden 3 - Asagudarna vs Alne 3-4 A - The kings of Alne 1 - 1
3 Mix 3_B 14:20 tmp Järved - Segelbåten Järved - Segelbåten vs Domsjö - Domsjö City 1 - 1
4 Flickor 4F_A 14:20 tmp Järved - Tiger girls Järved - Tiger girls vs Mellansel - Polkagrisarna 0 - 0
2 Mix 2_A 14:20 tmp Högland - Zlatan Kickers Högland - Zlatan Kickers vs Sund Örnen - Kungsörnarna 3 - 2
2 Mix 2_A 14:40 tmp Järved - Fotbollsstjärnorna Järved - Fotbollsstjärnorna vs Hållänget - Hållänget röd 1 - 3
4 Flickor 4F_A 14:40 tmp Domsjö - Domsjö stars Domsjö - Domsjö stars vs Änget Åk 4 - Änget girl power 0 - 1
3 Mix 3_B 14:40 tmp Sund Bofinken - Red Army Sund Bofinken - Red Army vs Högland 3 A - Högland tigers 1 - 2
3 Mix 3_A 15:00 tmp Sund Svalan - Svalan Sund Svalan - Svalan vs Hållänget 3 - Tallen 1 - 1
4 Pojkar 4P_A 15:00 tmp Själevad - Själevads 01:or Själevad - Själevads 01:or vs Alne 4B - Alne 4 B Stars 3 - 0
2 Mix 2_A 15:00 tmp Skärpe 2 - Helenas kämpar Skärpe 2 - Helenas kämpar vs Alne Rådjuret/Björnen - Alne Stars 0 - 2
2 Mix 2_A 15:20 tmp Sörliden - Skorpionerna Sörliden - Skorpionerna vs Järved - Fotbollsstjärnorna 1 - 6
4 Pojkar 4P_A 15:20 tmp Sund - Lärkan Sund - Lärkan vs Änget AB - Änget Tigers 2 - 3
3 Mix 3_A 15:20 tmp Domsjö Solen 3GB - FC Domsjö Domsjö Solen 3GB - FC Domsjö vs Örnsköld Verdi - Örnarna 2 - 2
3 Mix 3_A 15:40 tmp Alne B - Alne Players Alne B - Alne Players vs Domsjö - Domsjö United 7 - 1
4 Pojkar 4P_A 15:40 tmp Järved Färjan - Red bulls Järved Färjan - Red bulls vs Domsjö 4CL - Domsjö Pajka 0 - 3
2 Mix 2_B 15:40 tmp Hållänget - Hållänget vit Hållänget - Hållänget vit vs Sund Örnen - Havsörnarna 3 - 2
2 Mix 2_B 16:00 tmp Alne Ekorren/Lodjuret - Målgörarna Alne Ekorren/Lodjuret - Målgörarna vs Sund Nyckelpigan - Nyckelpigan 1 - 1
4 Pojkar 4P_A 16:00 tmp Änget AB - Änget Lions Änget AB - Änget Lions vs Sund - Lärkan 1 - 2
3 Mix 3_B 16:00 tmp Domsjö - Domsjö City Domsjö - Domsjö City vs Sörliden 3 - Asagudarna 2 - 0
3 Mix 3_B 16:20 tmp Järved - Segelbåten Järved - Segelbåten vs Högland 3 A - Högland tigers 1 - 2
4 Pojkar 4P_A 16:20 tmp Järved Färjan - Red bulls Järved Färjan - Red bulls vs Själevad - Själevads 01:or 0 - 3
2 Mix 2_B 16:20 tmp Domsjö Rönnen - Wild kids Domsjö Rönnen - Wild kids vs Högland A -Milan boys and girls 0 - 5
2 Mix 2_B 16:40 tmp Skärpe 2 - Ullis kämpar Skärpe 2 - Ullis kämpar vs Alne Ekorren/Lodjuret - Målgörarna 1 - 1
4 Pojkar 4P_A 16:40 tmp Domsjö 4CL - Domsjö Pajka Domsjö 4CL - Domsjö Pajka vs Änget AB - Änget Tigers 4 - 0
3 Mix 3_B 16:40 tmp Alne 3-4 A - The kings of Alne Alne 3-4 A - The kings of Alne vs Sund Bofinken - Red Army 5 - 1
3 Mix 3_A 17:00 tmp Sund Svalan - Svalan Sund Svalan - Svalan vs Domsjö Solen 3GB - FC Domsjö 3 - 0
4 Pojkar 4P_A 17:00 tmp Alne 4B - Alne 4 B Stars Alne 4B - Alne 4 B Stars vs Änget AB - Änget Lions 0 - 0
2 Mix 2_A 17:00 tmp Skärpe 2 - Helenas kämpar Skärpe 2 - Helenas kämpar vs Högland - Zlatan Kickers 4 - 0
2 Mix 2_A 17:20 tmp Alne Rådjuret/Björnen - Alne Stars Alne Rådjuret/Björnen - Alne Stars vs Hållänget - Hållänget röd 3 - 1
5 Flickor 5F_A 17:20 tmp Sund KH - Tigers Sund KH - Tigers vs Alne 5 A B - Hotgirls 0 - 0
3 Mix 3_A 17:20 tmp Myckling Blomman - Flower Power Myckling Blomman - Flower Power vs Alne B - Alne Players 0 - 3
3 Mix 3_A 17:40 tmp Domsjö - Domsjö United Domsjö - Domsjö United vs Örnsköld Verdi - Örnarna 0 - 4
5 Flickor 5F_A 17:40 tmp Högland 5 - Höglands 5:orna Högland 5 - Höglands 5:orna vs Sund 5 CN- Red Bull 4 - 0
2 Mix 2_A 17:40 tmp Sund Örnen - Kungsörnarna Sund Örnen - Kungsörnarna vs Sörliden - Skorpionerna 5 - 1
2 Mix 2_B 18:00 tmp Domsjö Rönnen - Wild kids Domsjö Rönnen - Wild kids vs Hållänget - Hållänget vit 2 - 5
4 Pojkar 4P_A 18:00 tmp Sund - Lärkan Sund - Lärkan vs Själevad - Själevads 01:or 1 - 2
3 Mix 3_A 18:00 tmp Hållänget 3 - Tallen Hållänget 3 - Tallen vs Myckling Blomman - Flower Power 3 - 1
3 Mix 3_B 18:20 tmp Högland 3 A - Högland tigers Högland 3 A - Högland tigers vs Sörliden 3 - Asagudarna 1 - 0
4 Pojkar 4P_A 18:20 tmp Alne 4B - Alne 4 B Stars Alne 4B - Alne 4 B Stars vs Järved Färjan - Red bulls 1 - 0
2 Mix 2_B 18:20 tmp Högland A -Milan boys and girls Högland A -Milan boys and girls vs Sund Nyckelpigan - Nyckelpigan 0 - 5
2 Mix 2_B 18:40 tmp Sund Örnen - Havsörnarna Sund Örnen - Havsörnarna vs Skärpe 2 - Ullis kämpar 0 - 0
4 Pojkar 4P_A 18:40 tmp Änget AB - Änget Tigers Änget AB - Änget Tigers vs Änget AB - Änget Lions 4 - 2
3 Mix 3_B 18:40 tmp Sund Bofinken - Red Army Sund Bofinken - Red Army vs Järved - Segelbåten 2 - 3
3 Mix 3_B 19:00 tmp Alne 3-4 A - The kings of Alne Alne 3-4 A - The kings of Alne vs Domsjö - Domsjö City 5 - 0
4 Flickor 4F_A 19:00 tmp Järved - Tiger girls Järved - Tiger girls vs Alne 4A-B - FC Alne 0 - 0
2 Mix 2_A 19:00 tmp Järved - Fotbollsstjärnorna Järved - Fotbollsstjärnorna vs Högland - Zlatan Kickers 4 - 1
2 Mix 2_A 19:20 tmp Sund Örnen - Kungsörnarna Sund Örnen - Kungsörnarna vs Skärpe 2 - Helenas kämpar 1 - 2
4 Flickor 4F_A 19:20 tmp Själevad 4:an - Sportsikarna Själevad 4:an - Sportsikarna vs Änget Åk 4 - Änget girl power 2 - 2
3 Mix 3_A 19:20 tmp Domsjö - Domsjö United Domsjö - Domsjö United vs Sund Svalan - Svalan 2 - 5
3 Mix 3_A 19:40 tmp Örnsköld Verdi - Örnarna Örnsköld Verdi - Örnarna vs Alne B - Alne Players 0 - 1
4 Flickor 4F_A 19:40 tmp Domsjö - Domsjö stars Domsjö - Domsjö stars vs Alne 4A-B - FC Alne 1 - 3
2 Mix 2_A 19:40 tmp Hållänget - Hållänget röd Hållänget - Hållänget röd vs Sörliden - Skorpionerna 4 - 0
Matchen pågår
Matchen ej påbörjad
Matchen slutförd