Cuponline använder cookies
Läs mer
Parkcupen 2015
Vaksala SK
,
Fotboll
Uppsala
Uppsala
Fotboll
3 - 4 okt 2015
U 03 - 08
Start
Information
Nyheter
Regler
Arenor
Klasser / Grupper
Anmälningsformulär
Lag
Matcher
Tabeller
Statistik
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Parkcupen
Parkcupen 2016
Parkcupen 2015
UNT Cupen
Parkcupen
Parkcupen 2013
Parkcupen
Parkcupen
Admin
Ge feedback
Rapportera bugg
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Klasser / Grupper
Klass
P 03
Grupp
P 03 Grupp A
IK Sirius Blå
Knivsta IK Vit
SK Iron
Vaksala SK Vit
Grupp
P 03 Grupp B
IK Fyris
Knivsta IK Svart
Stora Tuna IK
Vaksala SK Röd
Klass
P 04
Grupp
P 04 Grupp A
Danmarks IF
Knivsta IK
Sandvikens IF 2
Vaksala SK Svart
Grupp
P 04 Grupp B
Alsike IF Svart
Hagby IK Röd
IFK Haninge
IK Sirius Blå
Grupp
P 04 Grupp C
Alsike IF Gul
Funbo IF
Gamla Uppsala SK 1
Västerås IK 2
Grupp
P 04 Grupp D
Bele/barkarby Svart
Gamla Uppsala SK 2
Sandvikens IF 1
Vaksala SK Gul 2
Klass
P 05
Grupp
P 05 Grupp A
Bälinge iF Svart
Danmarks IF Röd
Skiljebo SK Gul 2
Vaksala SK Vit
Grupp
P 05 Grupp B
Danmarks IF Vit
Hagby IK Svart
IF Vindhemspojkarna Blå
Vaksala SK Gul
Grupp
P 05 Grupp C
Alsike IF Svart
Bälinge iF Gul
Funbo IF
IK Sirius
Grupp
P 05 Grupp D
Hagby IK Röd
IFK Österåker
IK Sirius Vit
Uppsala IF
Grupp
P 05 Grupp E
Alsike IF Gul
Danmarks IF Svart
IF Vindhemspojkarna Orange
Skiljebo Sk Gul 1
Klass
P 06 Sjumanna
Grupp
P 06 Sjumanna Grupp A
Alsike IF Gul
Knivsta IK 1
Unik 2
Vakala SK Gul 1
Grupp
P 06 Sjumanna Grupp B
Alsike IF Svart
Håbo FF 2
Knivsta IK 2
UNIK 3
Grupp
P 06 Sjumanna Grupp C
Bälinge iF Gul
Funbo IF
Gamla Uppsala Gul
Håbo FF 5
Grupp
P 06 Sjumanna Grupp D
Danmarks IF Svart
Gamla Uppsala Svart
SK Iron
Sunnersta AIF 2
Grupp
P 06 Sjumanna Grupp E
Bälineg IF Svart
Håbo FF 4
IK Sirius Mix
Vakala SK Gul 2
Grupp
P 06 Sjumanna Grupp F
Danmarks IF Vit
Håbo FF 3
IK Sirius 2
Knivsta IK 3
Grupp
P 06 Sjumanna Grupp G
Danmarks IF Röd
Gamla Uppsala Svart/gul
Håbo FF 1
UNIK 1
Grupp
P 06 Sjumanna Grupp H
hagby IK Röd
Lagga/långhundra IF
Roslagsbro IF Vit
Sunnersta AIF 1
Grupp
P 06 Sjumanna Grupp I
Hagby IK Svart
IK Sirius 1
Roslagsbro IF Röd
Sunnersta AIF 3
Vakala SK Svart
Klass
P 07
Grupp
P 07 Grupp A
Alsike IF 2
Funbo IF
Knarrbacken 1
Vakala SK Svart 1
Grupp
P 07 Grupp B
Alsike IF 3
Knarrbacken 2
Olands FF
Vakala SK Svart 2
Grupp
P 07 Grupp C
Danmarks IF Vit 1
Hagby IK 1
IF Vindhemspojkarna Blå
Knarrbacken 3
Grupp
P 07 Grupp D
Danmarks IF Vit 2
Hagby IK 2
Håbo FF Röd
Vakala SK Gul 2
Grupp
P 07 Grupp E
Alsike IF 1
Danmarks IF Röd 1
Hagby IK 3
Håbo FF Vit
Grupp
P 07 Grupp F
Danmarks IF Röd 2
Håbo FF Svart
IF Vindhemspojkarna Orange
Vakala SK Gul 1
Klass
P 08
Grupp
P 08 Grupp A
Alsike IF Blå
Knarrbacken 1
Olands FF
Vaksala SK svart 1
Grupp
P 08 Grupp B
Alsike IF Grön
Danmarks IF
Knarrbacken 2
Vaksala SK Gul 2
Grupp
P 08 Grupp C
Knarrbacken 3
Rasbo IK
Vaksala SK gul 1
Vaksala SK Svart 2
Klass
F 03
Grupp
F 03 Grupp A
Bälinge iF Gul
Enkööings SK
Gamla Uppsala
Vaksala SK Svart
Grupp
F 03 Grupp B
Gideonsbergs IF
Hagby IK
Storvreta IK Vit
Vakala SK Gul
Grupp
F 03 Grupp C
Bälinge iF Svart
Hille IF
IF Vindhemspojkarna
Storvreta IK Blå
Klass
F 04
Grupp
F 04 Grupp A
Funbo IF
Lagga/långhundra IF
Täby FK
Vakala SK Svart
Grupp
F 04 Grupp B
Sandvikens IF Röd
Sunnersta AIF Görn
UNIK
Vakala SK Gul
Grupp
F 04 Grupp C
Films SK/IFK D/Ö
Knivsta IK
Sandvikens IF Vit
Sunnersta AIF Vit
Klass
F 05
Grupp
F 05 Grupp B
Bälinge iF Gul
Danmarks IF Vit
Lagga/långhundra IF
Vakala SK Svart
Grupp
F 05 Grupp A
Bälineg IF Svart
Danmarks IF Röd
UNIK
Vakala SK Gul
Klass
F 06 Sjumanna
Grupp
F 06 Sjumanna Grupp A
Alsike IF Gul
Barkarö SK Röd
Knivsta IK
Storvreta IK 2
Vaksala SK svart 1
Grupp
F 06 Sjumanna Grupp B
Alsike IF Svart
Danmarks IF
Vaksala SK Svart 2
Grupp
F 06 Sjumanna Grupp C
Barkarö SK Blå
Gamla Uppsala
Storvreta IK 1
Klass
F 07
Grupp
F 07 Grupp A
Danmarks IF Röd
IK Sirius Blå
Vaksala SK
Grupp
F 07 Grupp B
Films SK
IK Sirius Svart
UNIK
Grupp
F 07 Grupp C
Danmarks IF Vit
Heby AIF
Sunnersta AIF
Klass
F 08
Grupp
F 08 Grupp A
Danmarks IF Röd
IFK Uppsala
Storvreta IK Blå
Grupp
F 08 Grupp B
Danmarks IF Vit
Storvreta IK Vit
Vaksala SK Gul 2
Klass
P 06 Fem manna
Inga grupper!
Det finns för tillfället inga grupper i den här klassen.
Klass
F 06 Fem manna
Grupp
F 06 Fem manna Grupp A
Gimo IF 1
Rasbo IK 1
Sunnersta AIF Grön
Grupp
F 06 Fem manna Grupp B
Gimo IF 2
Rasbo IK 2
Sunnersta AIF Svart
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad